Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak rossz ha nagyrész...

A macskáknak rossz ha nagyrészt a szobájukban vannak?

Figyelt kérdés

Ideiglenes megoldás lenne hogy a 2 cica egy nekik berendezett szobába töltené a napjait, a nagymamámtól hoznánk el, és van egy kutya ami félek terrorizálná őket, ezért az egyik üres szobában lennének nagyrészt amit berendeznék nekik. Nagy a szoba, bőven tudnának mászni, szaladgálni stb, meg azért amikor kint van a kutya kiengedném őket, és persze én is sokat lennék náluk, meg bevinném magamhoz őket sokat. Ez így állatkínzásnak számít ? Mert azt mondták, viszont a kutya terror szerintem jobban az..

Ja és mindig benti cicák voltak, csak most kb fele akkora helyen töltenék a napjukat mint ami volt.



#szobacica #cica #Szobában macska #Kutyaterror
2021. febr. 1. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
igen ez állatkínzás az állatok nem szobába valók
2021. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem allatkinzas, csak legyen meg mindenuk. De mi a terv? A kutya ossze fog baratkozni veluk, vagy orokre a szobaban maradnak?
2021. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
A szobában tartás a mindegyik gond, hogy szinte folyton egyedül lennének, az rosszabb.
2021. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt egyértelmű, de leírom akkor itt is, nem egész nap lennének szobában, nem örök időkig tart majd ez a helyzet, hanem ideiglenesen, és nem lennének egész nap egyedül, nagyrészt ott lennék én is.
2021. febr. 1. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám macskája alig megy ki a szobájából.
2021. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta összeszokott a kutyával szóval nincs a szobában
2021. aug. 9. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!