Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan talalhatom meg a cicamat?

Hogyan talalhatom meg a cicamat?

Figyelt kérdés
Az en 2 eves cicam is kiszokott a hazbol mult heten es sajna azota sem talaljuk. Szorolapokon meg ujsagban is hirdettunk az eltunest es jelentkeztek is olyanok akik latni veltek, de mire az adott helyre erkeztunk a cica mar nem volt ott. Tobben is lattak ugyanazon a helyen. Olyan szepen kertunk, hogy bujjon elo, etellel csalogattuk, de semmi :( nem tudom meg mivel probalkozzunk. Van valaki aki talan segitene tanaccsal? Koszi!
2008. dec. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

remélem nem ez történt,de lehet,hogy valaki megfogta és megtartotta(nem tudom mennyire volt barátságos)

ezt azért gondoltam,mert a cicák általában házhoz szoknak,és nem jellemző rájuk,hogy önszántukból eltünnek hosszabb időre(kivéve a párzási időszakot)

igazából ötlet most hirtelen nem jut eszembe,de gondolkozom rajta..

sok szerencsét a cicád megtalálásához!és írd mad meg,hogy mi lett

2008. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A mi kis cicánk is eltünt!Pont ma egy hete :(

Mi is arra gondoltunk hogy valaki haza vihette volna mert tényleg gyönyörü kiscica volt és nagyon barátságos!

Probálom magam avval vigasztalni hogy remélem jó helyen van!Meg irta itt valaki hogy vagyis több mindenki hogy a cicájuk több hét után ment haza valakinek meg fél év múlva!Még azért bizakodok,hátha...! :)

Nektek meg szoritok!


Andrea

2008. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia Andrea! Nagyon sajnalom! Akkor mar ketten busulunk :( Mindenki azt mondja, hogy bizakodni kell es keresni, meg hogy visszajon, mert a macska az hazatalal, de en ezt nem hiszem. Annyit kerestuk, ejjel-nappal mentunk es hivogattuk, es nem jott elo...es haza sem. Nem adom fel persze es allandoan fogom keresni, de ahogy az ido telik a megtalalasi eselyek is csokkennek. :(
2008. dec. 2. 20:57
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia,


A "kiszokott a hazbol" nekem azt sugallja, hogy szoba cica volt. Ha igy van, akkor valoszinuleg elbujt - fel a kinti vilagtol - es nem mer elojonni. Keresni kell, hivogatni, es meg az is lehet, hogy hallja, de nem mer reagalni. Remelem megtalalod!

2008. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!