Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert igy dorombol a macskam?

Miert igy dorombol a macskam?

Figyelt kérdés

Konkretan nyitott szajjal es nagyon hangosan dorombol a macskam. Kicsit olyan mintha hurutosan venne a levegot mikozben dorombol. Amikor nem dorombol, nem hallom, hogy gond lenne a legzesevel. Mi baja lehet? Ja es meg mikozben igy dorombol sokat nyel es neha mintha valamit vissza lenyelne, ami neki feljott. Hogy tudok segiteni rajta? vagy mi baja lehet?

(Nem benti macska)



2021. febr. 4. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem benti macska, akkor simán lehet, hogy megevett valami olyat, ami nem tett jót neki. Szerintem érdemes lenne orvoshoz vinned, én legalábbis az enyémet biztos elvinném, ha ilyen tünetei lennének. Remélem tudtam valamit segíteni. :)
2021. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Cicák akkor is dorombolnak, ha valami baj van, így próbálják nyugtatni magukat. Szóval : orvos!
2021. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Ha a gyakorin kérdezed meg mi baja a macskàdnak és hagyod hogy idegenek diagnosztizálják latatlanban az biztos segít majd rajta. Orvoshoz eszedbe ne jusson elvinni!
2021. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!