Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Évekig parizeren tartva...

Évekig parizeren tartva megbetegedhet a macska?

Figyelt kérdés

Elvileg nagyon sós a macskának....


Hiába mondom, szinte csak azt adnak nekik évek óta...


2021. febr. 5. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a veséje tönkremegy.
2021. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen, vesét és a májat is károsítja. Meg nyilván nem tartalmazza a számára szükséges vitaminokat és ásványi anyagokat sem, így gyengülni fog, gyengül az immunrendszere is, stb
2021. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
5 éve ezt kapnak szegények és hiába momdom apámnak....
2021. febr. 6. 07:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Parizer? Magában? De azt az ember is kenyérrel meg zöldséggel eszi. Magában még embernek is tömény.

Így néhány év és kínlódva halnak meg, a szerveket szétroncsolja.

2021. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy, meg tejet kapnak.

Minden reggel még este parizer és tej.

Mint egy óvodás kisgyereknek.

2021. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk anyám a szárazra kockázza, mert magában nem eszik a tápot. Igazából így se, de anya elhiszi, hogy így a jó.
2021. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerncsétlen macska :( Igen,a parízerben túl sok a só és nulla a tápanyag, taurint sem hiszem, hogy tartalmaz, pedig az pedig kiemelten fontos lenne. Nem tudom felfogni, hogy minek kell mindenáron macska az olyannak (mintha legalábbbis kötelező lenne tartani), aki még a legalapvetőbb szükségleteit sem hajlandó biztosítani - a parizernél még a legolcsóbb sajátmárkás tápok is jobbak (pedig az is nagyrészt szemét kategória), de hát ugye, nehogy már egy fillérrel is többet kelljen költeni a macskára, mint feltétlenül muszáj.
2021. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Kérdező: Nálunk egy kilós rudat vesz, aztán ilyen centi vastagon adja oda nekik... Ez az, hogy ez embernek is sok... Mindog az a válasz, hogy "de hát ez emberi kaja, akkor miért nem jó nekik". Meg le is csesz, ha nem azt adsz, ha leszakad az ég, akkor is azt ad nekik... Hiába mondtam, hogy ettől megbetegszik, mert nagyon sós nekik..



Igen, az a lényeg, hogy olcsó legyen.... Még azt is megnézi, hol a legolcsóbb. Csak az a gond, hogy ez nem állatnak van és a macskáknál amúgy is gyakori a vesebetegség, nekem emberként is az van, meg nem isznak eleget, illetve sósat nem szabadna macskának, ez meg még embernek is sós. Nem hogy macskák NAPI ELEDELÉNEK ÉVEKIG. Egyszerűen nem állatnak való, meg ha csak néha adna, hanem szó szerint ezen tartja őket.


Tök szar belegondolni, hogy emiatt hamarább meghalnak.

2021. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Embernek se való a parizer.
2021. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9 Tudom, de én azt eszek.

De a cicámnak sose adnék.

2021. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!