Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok tenni meg a bolhak...

Mit tudok tenni meg a bolhak ellen?

Figyelt kérdés

Van harom ivartalanitott kinti benti cicus. Kb masfel honapja vettem eszre, hogy az egyik bolhas, elvittuk orvoshoz, ajanlotta a fortline spot ont mindharom allatra, heti rendszeresseggel. Azota egyszeruen nem tudok toluk megszabadulni, marmint a bolhaktol. A fekhelyeiket napi rendszeresseggel takaritom, porszivozok, fertotlenitetten is amit lehetett, agynemut mostam. Megis olyan masfel ket hetenteujra elokerulnek, probaltam a bolhaolo sampont is.

A szomszed meghalt es maradt utana egy ivaros kandur, arra a telekre szoktak atjarni, vagyis egy biztos. Szerintem onnan szedhetik ossze.

De kihez forduljak, ha a tulaj meghalt es nem ismerem senkijet? A macskat befogadni nem tudjuk, de befogni se, elvadult.


2021. febr. 7. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg valahogy megpróbálni a szomszéd macskára is tenni cseppet vagy hívni menhelyet.

A sajátjaidra bolha cseppet, aztán talán pár napig ne menjenek ki.


Illóolajokat sem szeretik a bolhák.

Érdemes naponta mozdítani a bútorokat, szőnyeget, párnákat addig eltenni.

2021. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!