Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki bemásolná/linkelné...

Borcika kérdése:

Valaki bemásolná/linkelné ennek a royal cannin tápnak az összetételét? (%-kal)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kéne a royal cannin, outdoor, indoor és sterilized tápok összetevői. Kerestem neten de nem találtam %-kos leírást (hogy miből mennyi van).

Megköszönném, ha idelinkelitek vagy másoljátok.



2021. febr. 7. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Google a barátod, első találat. Azt se tudtam mi ez a royal canin:


[link]

2021. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Azert nem talalsz pontos %-os leirast, mert nincs. Ez nem egy jo tap a reklam ellenere+ az arahoz kepest, azt se lehet tudni, mibol mennyi van benne pontosan. Altalaban a rosszabb minosegu tapoknal meg se adjak.
2021. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

2 az első linkben szereplő, huszonhatod webshopon lévő pontos százalékos összetevő lista akkor mi szerinted?


Nem forgalmazhat senki úgy élelmiszert (legyen az állatok részére vagy emberi fogyasztásra), hogy nem határozza meg teljesen pontosan, százalékban, és alkotóelemenként az összetevőket. Hálistennek magyarország a világ legszigorúbb országai közé tartozik élelmiszerbiztonsági szempontból. Ennek örülünk!


(a nébih-nek vannak jó anyagai ha valaki olvasgatni szeretne a témáról)

2021. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meghatarozva hany % hus van benne, se az, hogy hany % gabona, leginkabb erre gondoltam. Ezek azert elegge fontos informaciok, ugy hiszem.
2021. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!