Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a macskám már "nagylány"?

Figyelt kérdés

11 hónapos benti cica, az előző cicám már 5 hónaposan emelgette a fenekét, szóval bőven tudtam hogy mi a helyzet nála, de a jelenlegi drágám nem csinál ilyeneket...

Mindenképp emelgeti a fenekét ha "kancás"? Vagy honnan tudhatom hogy már tüzel-e?



2021. febr. 8. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a tüzelés annyira egyértelmű, hogy fel fogod ismerni, ha elkezdődik
2021. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nekem nem egyértelmű! Folyton nyávog, de inkább azért mert ki akar menni sétálni, de nem elég neki 3 óra séta se....

Semmi se tetszik neki...

2021. febr. 9. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Csak jelentsetek ezeket a rasszista hozzászólásokat, majd a gyakori elintézi.

Igen, emelgetni mindig szokták a feneküket, bujosabbak lesznek, hangosabban, jelegzetesen nyavognak, hogy hívják a kandúrt. Elképzelhető, hogy nem ivarzik még, mivel kijár, érzi, hogy hideg van, télen pedig nem szoktak. Esetleg majd tavasszal.

2021. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vidd el ivartalanítani, ha lakásban is szeretnéd tartani!
2021. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kizárólag benti cica, hámmal és pórázzal viszem csak ki sétálni, viszont a hisztije miatt már egyre ritkábban, inkább csak az erkélyre engedem ki és figyelek hogy fel ne ugorjon a tetejére...
2021. febr. 9. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene ivartalanítani!
2021. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsd és megoldódik ez a probléma. Az én lány cicám 9 hónaposan kezdte, alig bírtuk elviselni, egyértelmű h ha már ivarérett. Végül 11 hónaposan vittük el, végre nyugalom van a házban.
2021. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!