Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az altatásból ébredő...

Ha az altatásból ébredő macskának nagyon vert a szíve majd úgy tűnik mintha nem lélegzene akkor valószínű elvesztettük? Kérlek ne osszatok ki így is rossz ez a helyzet.

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát csak megtudod állapitani hogy él-e még.Ám a cicák sokmindent kibírnak.Ivartalanítva volt??Mert azt az ember kicsit túl szokta gondolni.Tapasztalatból mondom.Aggódtam én is nagyon,aztán nem nagyon kellett volna 2-3 nap múlva ugyanolyan volt mint előtte a nagylány.
2021. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Komolyabb műtét volt, de muszáj volt kockáztatni mert amúgy se húzta volna sokáig és az esélyt megkellett adni neki. Kicsit túlsúlyos 6 éves cica volt. Melegen van tartva, de hozzá nem akarok nyúlni mert a kimerevedett macskát már volt szerencsétlenségem látni és nem akarom újra átélni.
2021. febr. 10. 23:23
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd már meg basszus,tedd rá a kezed hogy lélegzik-e.
2021. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk azt nem nagyon ertem, hogy az orvos miert is adta ki ugy a macskat egy komoly mutet utan, hogy az meg nem ebredt fel...
2021. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Tegyél az orra elé egy hideg tökröt. Be kell párásodnia.
2021. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
sminktükröt
2021. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Itt így szokás, de a kutyát is így szokta. Bár ő még a jobb orvosok között van sokszor segített már az állatainkon. Van olyan orvos is a városban, aki ügyeletben a beteg macskának csak vitamin injekciót adott jó drágán. Kész csoda volt, hogy kihúzta ameddig elvittük hozzá.

Ide amúgy kb. egy óra a legközelebbi megyeszékhely ahol más módszerrel is lemehet egy műtét. Nem tudom az út mennyit árt vagy nem ilyenkor az állatnak.

2021. febr. 10. 23:38
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Szurkolok hogy rendbe jöjjön a cicád!
2021. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Altatás után elég kókadtak szoktak lenni az állatok, de az emberek is, ez normális. A műtéti seb is fájhat neki.
2021. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez nagyon úgy tűnik ennyi volt, mert megnéztem és nagyon merev. És nem is mozog ugye a hasa le fel. Mondjuk ezek után nem tudom hova forduljak, ha műteni kell az állatot. De lehet be kell kockáztatni az utazást megyeszékhelyre komolyabb rendelőbe.


Viszont, ha sikerül kicsit feldolgozni megpróbálok segíteni egy menhelyes cicán. Bár elég idiótának érzem most magam mert csak segíteni akartam a cicának, de így lehet műtét nélkül még egy ideig köztünk maradt volna. :(

2021. febr. 10. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!