Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretnek a macskák a...

Miért szeretnek a macskák a WC-ből inni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert víz. Nekik oly mindegy, hogy amúgy a WC mire való, mert a víz benne tiszta. Egy kis tó a házban, ha a kisebb tóhoz (vizestál) nincs humorérzékük.
2021. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Az enyémeknek eszükbe sem jutna. Viszont nézni szeretik, ahogy lemegy benne a víz.
2021. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Mert víz. Isznak ők a csapból is, mégha el is ázik a feje. Ilyen furán gondolkodnak. 😂
2021. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert frissebben ítélik meg a vizet ott mint a vizes tálkájukban. Hajtsátok le a vécé tetejét, nehogy fertőzést kapjon a cicus.
2021. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp hajtsátok le a wc tetejét, mivel nem csak fertőzést, de mérgezést is kaphat, ha a wc-ben van illatosító golyó.
2021. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk csak egyszer ivott bele. Minden este, délben, reggel friss vizet kap. Inkább többször keveset alapon, így mindig friss víz van előtte. Aznap reggel előbb akartam elmenni mosdóba, mint ahogy őt megetettem és akkor ivott bele először. Gondolom addigra szomjas lett. :) Inkább a fürdőszobában a csapból iszik, akkor is általában nyávog a fürdő előtt, kicsit meg kell nyitni a csapot és úgy elvan.:D Szerencsére szól, ha nincs vize.
2021. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Soha nem láttam még macskát wc-ből inni. Azt hittem csak troll kérdés 🤔

Úgy látszik akkor csak okosak voltak eddig a macskáink..

2021. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Mert friss, folyóvíz.


Lehet egy szökőkutat jobban szeretne mint a tál állott vizet.

2021. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Mert állatok. Igénytelen és undorítóak. Nem tudják megkülönböztetni, nekik az is csak víz.
2021. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Gondoltam hogy megy majd a lepontozás 😂Én kérek elnézést hogy nem ilyen buták a macskáim hogy a budiból isznak.

Ti vagytok az elit. Biztos én csinálok valamit rosszul.

2021. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!