Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két macskám. Abból az...

Van két macskám. Abból az egyik egy igazi öt éves gyerek macska, aki nem rég vesztette el az anyukáját. Mindig nyalogatták egymást és játszottak. Azóta viszont levert. Jó ötlet lenne hozni egy cicát mellé hátha jobb lenne neki is?

Figyelt kérdés
A másik macska egy nagy magának való macska, aki nem nagyon foglakozik vele. Pedig még engem is szokott nyalogatni. Aranyos nagyon. :)
2021. febr. 12. 00:08
 1/8 anonim válasza:
100%

Elöször is hogy érted hogy igazi öt éves.

2. Ha emberi években öt éves akkor az már rég nem gyerek.

3. Az a macskádtól függ hogy örülne-e egy új társnak. Mert nekem van egy 2 éves (emberi években) macskám és lett hozva mellé egy kis cica aki 2020. nyarán született. Először az én cicám utálta fújtatott rá elszaladt előle és volt hogy bántani is akarta (olyan is volt hogy kicsit össze verekdtek de nem lett semmi baja) egyre jobban sikerült őket összeszoktatni és végül most nagyon jóban vannak. Sokat játszanak és tisztítani is szokták egymást. Szóval a te cicádtól függ. Bár én se gondoltam volna hogy az új cicára így reagál a cicám.

2021. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 éves csak olyan, mint egy nagy gyerek. Bocsi, ha félreérthető voltam. Amúgy csak az anyjával nyalakodott oda vissza a macskák közül
2021. febr. 12. 00:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ő szeretne mindenkit, de pl a nagy macska nem értékelte soha ha pl. elkezdte őt gyúrni. :)
2021. febr. 12. 00:26
 4/8 anonim válasza:
100%

Az 1. válaszoló vagyok.

Ha olyan a macskád akkor biztos örülne egy játszótársnak. Lehet hogy ő is az csinálná mint az én macskám de akár az is lehet hogy össze barátkoznak jó hamar. Mert az én cicám meg a másik ők elég sok ideig nem kedvelték egymást

2021. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálok keresni egy olyasmi külsejűt mint az anyukája volt.
2021. febr. 12. 00:42
 6/8 anonim válasza:
100%

Még mindig ugyan az vagyok

A macska tudná hogy az nem az anyukája meg lehet hogy személyiségüket teljesen eltér mint az anyukája. Szerintem inkább a személyisége fontosabb a te cicád szempontjából mert ha úgy viselkedik mint a másik cicás az nem túl nagy előre lépés.

2021. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sziámi cicák ilyen mosdatósak, van facebookon fajtamentés, esetleg nézd meg.
2021. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy kiscica lenne jobb, aki még könnyebben tud alkalmazkodni.
2021. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!