Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fáj a lába a cicusomnak?

Fáj a lába a cicusomnak?

Figyelt kérdés
a macskám alapból nem szereti ha fogom a lábát, de most nagyon érzékenyen reagált rá, honnan tudom hogy fáj valamije? Kinti-benti
2021. febr. 12. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem áll rá, furán lép, vagy sántít, akkor fáj a lába. Ha viszont szimplán elkapja a lábát, akkor csak közli, hogy "hagyj békén, ezt nem szeretem". :)
2021. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami baja van a lábával, most láttam valami felületi sérülésnek tűnő dolgok, oda próbáltam nyúlni de morgásszerűen jelezte hogy nem kéne tennem
2021. febr. 12. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy eltört neki vagy zúzódott? Szerintem egy röntgen nem ártana neki és akkor biztosan kiderülne van-e nagy baj.
2021. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha látsz rajta valamit és morog is, akkor egyértelműen fáj neki. Nem ártana, ha ránézne az állatorvos.
2021. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elment udvarolni és megharapta egy másik macska. Pláne ha kandúr.
2021. febr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod 5-ös? Lehetséges amúgy, mert kandúr és megy udvarolni:D
2021. febr. 13. 01:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugye a többi választ is elolvastad?
2021. febr. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván ismeretlen emberek sokkal jobban meg tudják neked állapítani látatlanban. Még véletlenül se jusson eszedbe állatorvoshoz vinni... Bár ahogy látom nem sok eszed van.
2021. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg... a cicad meleg.
2021. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!