Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nuevo macskatáp vélemény?

Borcika kérdése:

Nuevo macskatáp vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vettem a cicának nuevo márkájú konzervet, és azt szeretném kérdezni jó minőségű-e?


Nuevo teljes értékű eledel felnőtt macskák számára, Csirke és garnélarák-Összetétel: Hús és hús melléktermékek: 71% (30% csirke, 10% garnélarák), lé. 28%, ásványok 1%.


Analitikai összetevők: fehérje: 11,5%, zsírtartalom: 4,8%, nyers hamu: 2,3%, nyers rost: 0,3%, nedvesség: 80%.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2021. febr. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Középkategóriás, szerintem nyugodtan etethetsz vele.
2021. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy száraztápnak Joserát kap.
2021. febr. 13. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak a “Hús és hús melléktermékek” megfogalmazás zavar, mert nem tudjuk pontosan, hogy a “hús melléktermékek” mit takar... Bár legalább oda van írva, hogy hús, az is valami, ahol nincs ez sem odaírva, ott félő hogy toll és csőr.

Viszont azt itt sem tudjuk, hogy a 71% hús és hús melléktermékekből melyik hány százalék.

Például lehet, hogy 70% hús melléktermékekből áll a táp és 1% a hús...


Százalékosan amúgy rendben lenne, a 75-80% nedvességtartalom teljesen ideális egy konzervnél, például.

2021. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!