Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit láthatott a cica bennem...

Mit láthatott a cica bennem amit mi emberek nem veszünk észre ?

Figyelt kérdés
Voltam egy ismerősnél de ez volt az első alkalom. Érdekes dolgok történtek amikor leültem a kanapéra és oda nyomta a fejét a macskosz. Nekem kissé furcsa volt mert nem igazán kedvelem a cicákat. Nem igazán értem miért kedvelt meg a cica ha számára ismeretlen voltam. Honnan tudta hogy bízhat bennem ?

2021. febr. 13. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megjelölte a kezed. Az alattvalója vagy! :D Ezt sose fogod megtudni, még kutatásokkal sem sikerült rá fenyt deríteni.
2021. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Állítólag az alacsony "rezgésszámot" (jelentsen ez bármit is 🤷🏻‍♀️) kedvelik. Tehát emiatt bújnak az enervált, beteg, lehangolt, stb. emberekhez. Jól ledominált, mert rossz passzban voltál (?), erre te is beszedted, hogy kedvel, mi? :))) Tökéletes diktátorok:)
2021. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cicák ilyenek,gondol egyet és bucizik.Szimpi voltál neki..
2021. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Érezte benned a daganatot, és megsajnált.
2021. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
86%

A macskak automatikusan vonzodnak ahhoz aki nem szereti oket. Ez furan hangzik de teljes mertekben igaz.

3 cicank van az unokatesom imadja a cicakat de akarmikor atjon hozzank elmennek tole a cicak elbujnak, max megsimogatni hagyjak magukat de tovabb allnak. A baratom pedig utalja a macskakat😃 es akarmikor atjon lefekszik az agyamba a macskak mar mennek is az agyba rafekszenek hozza dorgoloznek🤣🤣 ha meglatjak a baratomat az ajtoba amikor megerkezik mar rogton mennek a labahoz dorgolozni

2021. febr. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Szeretik a kihívásokat, egészséges életösztönök mellett.

Aki bírja őket, azon nincs mit meghódítani, az elől menekülni kell, mert agyon lesznek nyunyorgatva. Nade aki csak udvariasan elviseli őket...! Abban van kihívás :) Persze hazai pályán könnyebb ez, ahol nagy bajuk nem eshet, ha az illető mégis elutasítja őket.

2021. febr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
64%

Szépvotá neki :3



Ha egy macska odabújik, soha ne kérdőjelezd meg csak élvezd.

2021. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!