Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem bírok a cicámmal. Ajánlaná...

Nem bírok a cicámmal. Ajánlanátok macska pszichológiáról szóló könyveket?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2021. febr. 14. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mármint az örökbe fogadott kétéves az embergyerek volt.
2021. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ilyen a személyisége. A kandúromat 2 napos kora óta cumiztattam (kukában, a zacskóban találtam őket) és hiába 7 éves, ki sem mászik azóta se a s.ggemből.

Ha egyedül van, akkor óbégat, ha vécére megyek megvár az ajtó előtt. Ha nem csukom be az ajtót csak bezárom, akkor kinyitja és leül velem szembe. Folyamatosan magyaráz, olyan mint egy rágógumi, levakarhatatlan. :D


A nőstényem már nem ilyen, elvan magában és sokszor van emberundora.


Szerintem a tied is ilyen beszédes macska lehet, akinek 0-24 be nem áll a szája. :D

2021. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Az igaz, hogy nagyon ragaszkodó, 3 hónapos koráig sehova nem mehettem nélküle, csipogott utánam. Mosogatás közben a vállamon csücsült. Ő is kinyitja az ajtót, két lábra állva lazán eléri a kilincset nyújtózás nélkül.

Csak ez az akaratosság, hogy ha nem tetszik neki valami, iszonyúan tud tépni, harapni, karmolni. Mintha két személyisége lenne.

A nyafogás meg sokszor nem is nyávogás, hanem ilyen berregés szerű trrr vagy hrrr hang 😂

Meg amikor hisztizik az olyan, hogy gyors egymás utánba, 1 mp szünetekkel direkt vékony hangon azt mondja, hogy: nyá nyá nyá nyá 😂

Viccesen hangzik, meg leírva is annak tűnik, de egy idő után marhára idegesítő.

2021. febr. 14. 21:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Van a tv-ben valamelyik természet adón a Pokoli macskák c. sorozat. Olyan, mint a kutyákkal az a Cézár. Kimegy egy agyontetovált kopasz fickó házhoz ( nagyon futurisztikus az egész ) és "megneveli" a macskákat. Gondolom le is lehet valahol tölteni a részeket. Azokat nézd meg, nagyon klassz, sok jó ötlete van. Sokszor döbbenet, hogy olyan dolgokról, ami első gondolatra hülyeségnek tűnik, hogy ez most hogy jön ide, megjavulnak a cicókák.
2021. febr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, megkeresem!
2021. febr. 15. 08:11
 16/17 anonim ***** válasza:
#14: igen, valahol az első oldalon említették Jakson Galaxyt. YouTube-on megtalálod a csatornáját.
2021. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! Semmi nem jó neki, állandóan csak mászkál a lakásban, mintha nem találná a helyét. Ha elkezdek vele játszani (azért kezdjük, mert ő akarja), akkor már az sem jó. Kitaláltam, hogy biztos vágyik ki a természetbe, mert 2 hónapos koráig kinti cica volt. Vettem hámot, kivittem, második alkalom után már annyira megtetszett neki, hogy még rosszabb lett a helyzet a lakásban. Mostmar vinnyog is egész nap és még letörtebbnek látszik. Bár én kicsi korától kezdve viszem hordozóban szüleimhez és a barátomhoz. Lehet, hogy ez a baj. Látszólag nem viseli meg a hordozás, mindenhol jobban érzi magát, mint nálam, otthon. De lehet, hogy emiatt nem is tudja, hogy akkor hol is a helye.
2021. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!