Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem írják ki a tenyésztő...

Moozygoo kérdése:

Miért nem írják ki a tenyésztők, hogy mennyiért árulják a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Ajánlatokat várnak és a legtöbbet ígérőnek adják el, vagy miért nem írják ki hogy mennyibe kerül a kiscica mikor hirdetik a Facebookon vagy weboldalukon?

2021. febr. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért hogy csak komoly érdeklődők keressék őket
2021. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
a NAV résen van..szerintem ezért.
2021. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem (számomra így tűnik logikusnak) azért nem írják ki nyíltan az árakat, mert a vetélytársak alá licitálna Őt. Ez nem csak a macska kenneleknél van így, kutya kenneleknél és lótenyésztőknél soha sem láttam ki írva az árat.
2021. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ötös vagyok. Túl korán küldtem el a hozzaszólást, így lemaradt az, hogy: a 2./3. válaszoló ötlete is eszembe jutott, viszont nem akartam újra leírni feleslegesen az 3. ötletem mellé.
2021. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1%
Nem a jófogásos szaporítók csinálnak ilyet? Én mondjuk ha nem fajtisztát akarnék akkor örökbefogadnék.
2021. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legtöbben tudják a másik tenyésztő árait. Én is tudom, hogy a többi tenyésztő mennyiért adja a cicákat, viszont az eltérő, hogy milyen "felszereltséggel".

A Facebook töröl/letilt ha árat írunk ki, mivel tilos az állatok adásvétele. Ez ennyire egyszerű.

Weboldalon én személy szerint nem szeretek mindent kitálalni, valamiről csak kell a gazdijelölttel beszélgetni, hogy kicsit megismerjem. Ehhez bőven jó egy kezdés, meg hogy hogyan kérdezi az árat. Aki csak annyit ír, hogy "helo ár?", az egyértelmű, hogy nem lesz komoly érdeklődő. Aki bővebb szavú, és nem az első kérdése az ár, többnyire komolyabb érdeklődő. Illetve így jobban meg tudom velük beszélni a dolgokat (hogyan adjunk a kicsiket, miket kell tudni róluk/rólunk, stb), és nem háborodnak fel azon, ha például egy 10-essel drágábbak lesznek a cicák 2 év múlva, mert emel az állatorvos, emel az egyesület, emel mindenki. Nyilvánosan ezért megköveznének.

Hirtelen ennyi okot tudok mondani.

2021. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Felesleges az árrejtegetés, mert egy telefon vagy látogatás után úgyis megmondják az árakat. Akkor lehet alálicitálni és megtudja a NAV is.

Azért nincs kiírva, hogy odamenj. Ha odamentél, akkor nagyobb az esélye, hogy veszel is valamit mert jajdecukiédiapaveddmeg!

Marketing.

2021. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

8-as: Egy tenyésztőt se tudok, aki előre ne közölné az árakat. NEM átjáróház senki, nem fognak odahívni full idegeneket, hogy majd ott megtudják az árat és kikönyörögje.

Ha meg lehet licitálni, az a legalja a tenyésztőknek is. Nem piacon árulnak egy táskát.

Gyűlölöm azt is, amikor azt hiszik a tk miatt olcsóbb a cica több 10ezerrel. NEM! A törzskönyv ára 3000 Ft! Ha enélkül jelentősen olcsóbb, érdemes elgondolkodni az adott illetőn.

2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Látom kitörölték a hozzászólásomat, egyes akkor is bunkó vagy, minek válaszolsz, ha nem vagy kompetens a témában?
2021. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!