Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak? testi...

Mi baja a macskámnak? testi épségét nem féltve, magát összetörve rohan neki egy ajtónak, ahova be akar menni. Nagyon féltem!!

Figyelt kérdés

Idősebbik lányom szobájába akar folyton bemenni, és nem tűri, ha be van hajtva az ajtó, esetleg be van csukva.


Ha résnyira van nyitva, kb 5cm a rés akkor nekifotásból fejjel előre rohan a résnek. Nagyon megijedtünk, mert hatalmasat koppant és a füle már vérzik. Napok óta csinálja és nem értjük miért. Más ajtónál nem csinálja, nagyon szelíd, intelligens macska. De amikor a nagylányom ajtaja csukva van megőrül, tisztára veszett módon rohangál neki. Ilyenkor se nem lát se nem hall. Elé állunk, tapsolunk párat, de semmi. tág szemekkel emred az ajtónak és a résnek rohan. Nagyon féltem szegényt, mert nem tudjuk mi baja, amikor nyitva van az ajtó nyugodtan sétál ki be, sőt néha be sem megy. Amikor csukódik, vagy csukva van akkor játsza ezt. Vérzik a füle, púpos a feje sok helyen ahol beverte. Mitől válhat ilyenné? Mint egy zombi, nem érzi, hogy fáj, csak utána nyalogatja, amikor már nyitva van az ajtó


2021. febr. 17. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
TÖbbször is nekifut. Elég távolról nagyon gyorsan nekirohan, hatalmasat koppan, eltaknyol, felugrik,elmegy és újra. Mint egy kos, amikor nekimegy egy másiknak
2021. febr. 17. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Azonnal vigyétek állatorvoshoz! Ilyet csak akkor csinál, ha komoly baja van.
2021. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
visszük, de mind zárva van, telefont nem veszik fel. tegnap már próbálkoztunk, azért írom a kérdést. Annyival megoldottuk a helyzetet, hogy nyitva az ajtó, esetleg a cicát bezárjuk egy másik szobába, ahol egyébként teljesen nyugodt, ahogy szokott lenni
2021. febr. 17. 13:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Dunakeszin lakunk, sződligetre szoktuk vinni, de ők most teljesen megszűntek létezni valamiért, nem veszik fel, pedig kibúg, személyesen meg "zárva" vannak, nincs rendelés. Hétköznap van pedig, és tegnap sem voltak.
2021. febr. 17. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy segít e, és hogy el tudjátok-e vinni újpestre, mert én akkor tudok egy rendelőt ami nyitva van, és jó. Egyébként ha nem akkor meg nézzetek meg egy másik rendelőt a közeletekben ahol vannak.
2021. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!