Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska miként tekint ránk...

Egy macska miként tekint ránk inkább? Gazdi vagy csak mint valamilyen társ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 13:12
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

macskát legalább lehet simogatni, meg hozzá bújik. sok macskautáló ezt nem látja...

Barinőm cicája is egyből az ölembe ugrik és szereti ha simogatom meg rajtam hempereg.

Nem általánosíthattok minden macskára...

Kutyák se szentek!

2021. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
37%

amúgy meg a kutyákkal sok a baj több mint a macskával...

sok nagyobb kutya támad, hírekben volt hogy megtámadott egy nagyobb testű kutya egy kislányt meg a kiskutyáját, kutya megtámadott egy nőt...

holott macskákróll kevesebb a rémhír mert ők cssak lustálkodnak, élvezik ha simogatod őket...játszanak meg miegyéb.

nagyon provokatív válaszok lettek itt a macskák iránt pedig nem erre irányult a kérdés. látszik sok emberben ott a gyűlölet a macska iránt sőt képzelt világ? az hogy sokan szeretik a macskájukat akik viszonozzák?

téboj

2021. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
20.akkor kérlek magyarázd el buta agyamnak mert lusta voltam megnézni a videót...
2021. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
36%

Vazze te úgy kommentelsz a vakvilágba, hogy meg sem nézted, de leszólod? Jézusom, milyen emberek vannak... Erre ne legyél büszke!


Egy nagy kutya megtámad egy totyogós korban lévő gyereket, rángatja, a macska odarohan, és lerúgja a kutyát a f.szba. Tessék, 54 mp lett volna csak!

2021. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
well, that escalated quickly...
2021. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20%

24.vazze ki vagy te hogy utasítgass mindenkit hogy nézze meg a nyomorult videódat? XD...

54 mp rohadt sok...

meg nem is érdekel ennyire hogy megnézzem vazze te

2021. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
53%

Nem a macskák mellett érvelsz egyébként? (Amúgy nem az én videóm, csak linkeltem.) Ha mellettük érvelsz, pláne nem ártana ilyen videókat ismerned, pont azért, hogy a téves elképzelésű emberek elé tárd, mint bizonyítékot. 54 mp pedig max. egy bölcsis embernek sok...


Gáz, hogy ilyen isztikrisztik égetik le a normális macskásokat, akik más macskaszeretőkbe állnak bele pusztán azért, mert még szöveget értelmezni sem tudnak.

2021. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
*hisztikrisztik
2021. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Balasa Bence ***** válasza:

Még ma is áll a gonosz macska" és a hű kutya" párosítás.



Nekünk van 2 kutya, és 1 cica, kutyából sok volt már a ház körül, általában 1-2, de ez a cica, őt még kiskorában kaptuk a testvéreimmel, öt kismacskát hozott haza az apám egyszer a kocsiban, egy ismerőse jóvoltából.


Csak egy lány maradt életben, aki nagyon vad volt, harapott, karmolt, fújtatott állandóan, aztán egy kis krumplival megszelídítettük. Kölykei lettek, kettő meg is érte a felnőtt kort, az anyukát a második szülés után vittük el ivartalanításra.


A legidősebb testvérem inkább kutyás, még le is fekszik, hogy ők körülötte ugráljanak, és megpuszilják" még én inkább a mi gyönyörű fekete cicánkat szeretem, ha az ölembe fekszik.

Soha se szökött el, és ha el is tűnt, mindig visszatalált hozzánk.


Nem engedjük be őket a lakásba, csak az alsó szintre egy kis időre, néha a cica besurran, amikor ránézek a kutyákra, de nem csinál semmi rosszat, csak körbejárja a terepet, és megszagol pár dolgot.

2021. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
72%
Azert a kutyaknak is kijar a dicsoseg, betegseget szagolnak ki, embereket mentenek. A kutya szerintem meretebol adodoan kerul konfliktusba emberekkel, de ez lehet hulyeseg, meg persze a fajtajegye miatt, hogy milyen vermersekletu. Olyat nem hallottam, hogy egy tacsko vagy pincsi bantott volna valakit. :Dmondjuk egy kemeny cica, ha felboszited a szemedet kikaparja.
2021. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!