Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina vagy Whiskas?

Purina vagy Whiskas?

Figyelt kérdés
Melyik táp jobb? Tudom hogy egyik sem túl jó de árban ezt tudjuk megvenni, a friskies meg happy nél mégis csak jobb. A szárazkiflinél meg méginkább amivel eddig etették.

2021. febr. 17. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Purina
2021. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Plusz egy szavazat a Purinára.

A Whiskas a lehető legrosszabb választás, tele színezékkel.

2021. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Purina jobb, de ha van kedved meg lehetőséged állateledel boltban kimérősen szoktak jó áron viszonylag minőségibb tápokat árulni. Ami nem kitekat/whiskas/friskies stb kategória, de azért nem horror áron van. Sok fajta táp van aminek a nevét se hallottam eddig, pedig egész jó az összetételük.
2021. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Whiskas semmiképp sem. Az összetételét nézd a kajának, a 4% "hús" ami benne van semmire sem jó.


Ha bemész egy állateledelesbe, akkor ott tudnak neked segíteni, megmondod mennyit szánsz rá és megmondják, hogy ennyiért melyik a legmagasabb hústartalmú kaja.

2021. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Purina az én macskáim utálják a Whiskast
2021. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Purina, de ha jól emlékszem a sanabelle hasonló árú, viszont minőségben picit jobb. Zoopluson megtalálod a tápjait, összetétellel együtt.
2021. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazából a purina talán kicsit jobb, mint a whiskas, de ezt ki kell tapasztalni, mert nem minden macskának ugyanolyan az ízlése. Ajánlom, hogy adj a cicádnak mindkettőből és "ő majd eldönti", hogy melyik a jobb.😅😻
2021. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként tudom még ajánlani a Nelly nevű macskatápot, nem drága, s a mi cicáink nagyon szeretik!
2021. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Premiere, árban kb ugyanaz, de sokkal jobb minőség.
2021. febr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béla211 ***** válasza:
100%
A Purina jobb össze tételre. De a premiere tényleg jobb ár érték arányú. És ha nagy kiszerelésben veszed olcsóbb is. A zoopluson néz körbe nagy kiszerelésben jó áron lehet venni macska tápokát. Persze előtte érdemes kis adag kóstolókat venni, hogy melyik izlik neki. A kilós árat nézd ne a vég összeget. Az én cicáim most happy catet kapnak. Eléggé szeretik.
2021. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!