Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam a kertünkben 2 egy-2...

Találtam a kertünkben 2 egy-2 napos cicát, az anyjuk ott hagyta őket, betettem őket egy ládába amit kibéleltem, de jönnek rájuk a legyek,1 percenként megyek ki hozzájuk, de etetni sem tudom őket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:
nem merem őket elvinni onnan,hátha még az anyjuk visszajön,de tényleg nem tudom mit tegyek??
2010. aug. 17. 13:29
 2/10 anonim ***** válasza:
mi sok cicát felneveltünk így. gyermek tápszert kell nekik feloldani tejben. megmelegited egy kicsit, ne legyen forro es azt fecskendovel kell nekik adagolni szep lassan a szajukba. sok sikert a cicákkal
2010. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tarthatom meg őket,így is be kellett zárni a kutyámat amíg itt vannak a cicák mert örjöng.Nincs fecskendőm,azt sem tudom honnan szerezhetnék,de pénzem sincs rá,kész vagyok!
2010. aug. 17. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor irány a menhely. nem tehetsz mást. sorsukra nem hagyhatod őket... egyébként meg gyógyszertárban kapsz fecskendőt...
2010. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50 forintért kb.
2010. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és nehogy tűvel együtt csináld! jó még ilyen célra egyébként az a cucc, amivel cseppenteni lehet orrba, fülbe
2010. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
végül találtam fecskendőt de nem akarnak enni,pedig óvatos voltam..:( :(
2010. aug. 17. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
langyos tejet cukrozd meg egy kicsit és azt a szajukba nyomogasd bele szép óvatosan, enni fognak hidd el.
2010. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nem esznek kiszáradnak,és meghalnak!!!Ne tejet adj nekik,mert az tönkre teszi a bélflórájukat,hanem tápszert,vagy Whiskas cicatejet,vagy esetleg laktóz mentes tejet.Óvatosan mert ha félre nyelnek tüdőgyulladást kapnak és meghalnak.Egyébként meg az anyjuk tudja miért hagyta el őket,megérzik ha nem életrevalók a kölykök,és van hogy mi emberek sajnos nem tehetünk semmit.Ez a természet rendje,az erős megmarad a gyenge elhullik.De azért próbálkozz hátha sikerül,én nagyon szorítok neked!!!!!!!
2010. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!