Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a lány macska állva?

Miért pisil a lány macska állva?

Figyelt kérdés

Van egy 3éves, ivartalanított lány macska, mostanában az alom tálca alá kerül a pisije időnként. Múltkor láttam, hogy nem ülve, hanem állva hátrafelé, egyenesen pisil valahogy...


Van egy másik cica aki 2éve van nálunk, eleinte nem jöttek ki túl jól, de már rendeződött a kapcsolatuk, tehát nem hiszem, hogy miatta, mert akkor miért pont most csinál ilyeneket.


Tehát kiváncsi lennék, hogy ennek a viselkedésnek mi lehet az oka, utalhat-e betegségre, lehet-e tenni ellene vmit?


Köszönöm!



2021. febr. 21. 05:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lány cicám szintén 3 éves ivartalan és állva sza,rik 😃 pisi sztem rendesen megy, de a kakit 2 lábon nyomja az alomtálca szélén egyesúlyozva. A kandúr "rendesen" csinálja, fogalmam nincs miért így... ők kezdettől fogva együtt vannak, kölyökkoruk óta.
2021. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!