Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csalódtam egy emberben, ti is...

Csalódtam egy emberben, ti is csalódtatok volna?

Figyelt kérdés

Az illetőnek a macskája két hónap alatt elpusztult, látszott rajta hogy beteg.

Mikor én is megtudtam,hogy a cicának nincs étvágya ,lefogyott ,felajánlottam hogy elviszem dokihoz , ez nem jatèk,nagyobb baja is lehet. De elutasították, hülyének néztek ( amúgy is mindenki tudja rólam milyen macskamániás vagyok, sokat tájèkozódok a macskákról,macskatartásrol stb)


Végül nem kapott a cica orvosi ellátást, arra hivatkozva nagyjából eszik van étvágya. De igazi azt elismerte a gazdi hogy látszik rajta valamilyen szinten hogy nem a régi,kedvtelen.

Mikor halála előtt egy nappal láttam a macskát, ledöbbentem, fele akkora lett mint volt :( mellette viszont nagyon szeretet éhes. Nagyon bújt hozzám, én már lélekben temettem. Egyfolytában az olembe volt, szeretgettem. Szinte csak rá figyeltem, mikor náluk voltam vendégségben

Éreztem H itt baj lesz.

Több éves cicarol van szó.Evek óta ismerem őket. Mindig is fontos volt nekem, mindig szóltam ennek a gazdának ha valami kis tanáccsal segíthettem. Vettem a cicának ezt azt. Bútort, kaparófát. Aggódtam érte.

Az biztos nem a kora miatt pusztult el,hanem valami fertőzés állhatott a háttérben. De nem tudhatjuk biztosra,mert ezek ha.sz.tak elvinni dokihoz. Pénzre hivatkozva.



És most benyögi a csodálatos gazdi,hogy venni akar fajtatiszta macskát. Valami szépet és fiatalt,kölyköt ...hogy nehogy hamar meghaljon vagy mi.



Értitek? Fajta tiszta szép macskára lenne pénze de amikor a régi beteg macskájara kellet volna költeni arra meg nincs pénze



#pénz #Sekélyes ember
2021. febr. 21. 15:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%

sok helyen a macska "fogyóeszköz"

lehet, hogy a régit ők csapták fejbe, hogy le tudják cserélni a selejtet, anélkül, hogy rinyálnál...

2021. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggodj, az a “fajtatiszta” macska is valami putris szapitol lesz, aztan ugyanez lesz a sorsa.

Szornyu, hogy ilyen emberek leteznek :(

2021. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Annak sem lenne jobb sorsa. Az ilyen embereknek a fajta tiszta, lehet szapis is. A legjobb ha egy plüss macskàt vesz.
2021. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Igen az is egy nagy fèlelmem.

Jól látjátok,biztos a Facebookon szerezne be egyet. Ezen a területen se egyezik a véleményünk, hallottam már az ő vèlemènyèt ezzel kapcsolatban.

Inkább se le írom ide.

2021. febr. 21. 15:37
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Egy emberben csalódtál? Én majdnem mindenkiben, akit ismerek. Nagyon fiatal lehetsz még, és rengeteg rossz tapasztalatra kell felkészülnöd. Ártatlan és naiv vagy.
2021. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Ha érezted hogy baj lesz, miért nem vitted te el orvoshoz?
2021. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Gusztustalanok az emberek.

Régóta szükség lenne már valami EQ-IQ tesztre, engedélyre hogy valaki háziállatot tarthasson.

2021. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hibásnak érzem magamat is. Mostmár nem fogom senki másra hallgatni,csak a saját megèrzèsimre
2021. febr. 21. 16:04
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Megkérdezted tőle hogy ha orvosra nem volt pénze akkor fajtatiszta macskára hogyhogy van? Kíváncsi lennék hogy erre mit mond a gyökér.
2021. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Exem anyja a saját férjének nem mert ellent mondani, mikor a macska lába eltört. Csóri állatnak a lába rosszul forrt össze, görbe lett. Na tudod hol tennék ilyet, hogy hagynám szenvedni az állatot? Felkapnám és vinném orvoshoz. De "falun" ez így megy... Cirmi után másnap lesz Kormi.... és így tovább.
2021. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!