Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rábíznád a macskát/lakást egy...

Rábíznád a macskát/lakást egy "random" cicaszitterre az internetről?

Figyelt kérdés

Két év múlva néhány évre másik városba kell költöznöm 250kmre, ahol nem ismerek majd senkit. Bizonyos időközönként hazalátogatnék, de a cicát nem szeretném sem magammal hurcolni, sem teljesen egyedül otthagyni még egy-két napra sem.


Szervezett szolgáltatót nem találtam a városban, viszont rengeteg egyetemista hirdetést igen. Ti választanátok ezt az opciót?


Albérletben a főbérlővel szerintetek meg lehetne beszélni, hogy néha más is bejárna, vagy inkább nem is szólnátok?

(nem egész napra, csak beugrana etetni/foglalkozni a cicával egy kis ideig)



2021. febr. 23. 12:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
69%

Én cica-és kutyaszitter vagyok (Svájcban ez természetes, előbb kérnek fel egy megbízható embert az állatuk gondozásáre, mint adják panzióba).


- akihez megyek, megbeszéljük, mit szeretne, és ha mindenben megegyeztünk (a szóbeli szerződés itt teljesen elfogadott dolog) megkapom a kulcsot

- amennyiben állatorvoshoz kéne vinni az állatot (hirtelen állapotromlás, esetleg baleset), akkor felhívom a gazdáját, elmondom, mit tapasztalok az állaton, és ha szükséges, elviszem én - hiszen ő ha pl munkaügyben utazott el, nem tud "hazaugrani"

- a munka végeztével visszaadom a kulcsot, kapok tőle pár soros referencialevelet és ennyi (ezt mindig viszem magammal a következő "munkára", de sokan nem is kérik, mert a beszélgetésünk alatt úgyis kiderül, alkalmas vagyok-e a szittelésre)

2021. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!