Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek kell ilyeneket kiírni?

Minek kell ilyeneket kiírni?

Figyelt kérdés

Macskás csoportokban facebookon napi szinten raknak ki hasonlókat:


" Az én cicámnak nem lesz új gazdija, ha költöznöm kell jön velem, nem teszem ki az utcára"

" Én mindig adok enni a cicámnak, nem fog éhezni, fázni, nem kerül az utcára"

"Főztem neki húst, és leszedtem a habot. Mekkora jó módja van, más tuti nem csinál ilyet!"


Megy a like áradat meg a dícséretek. Kitüntetés nem kellene az ilyen birkáknak?

Alapnak kéne lenni hogy ellátják az állatukat, nem pedig ilyen "különleges cselekedetnek".

Tényleg ez az átlag macskás ember iq szintje?


2021. febr. 23. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a macskások ilyenek. Kutyás, lovas tökmindegy ha feltűnési vágya van
2021. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#9 Ebben teljesen igazad van! Ilyen szempontból jó, de az embereket ismerve (mindig tisztelet a kivételnek), csak lájkvadászat miatt posztolnak sokmindent, nem csak ebben a témában.. Pl nyaralásról megosztott képek, miért kell mindnekinek látnia? Miért nem elég a közeli ismerősöknek? A válasz, hogy mindenki lássa és irigyelje, hogy neki milyen jó volt! :)
2021. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálják a kutyások, lovasok, nyulasok, gyerekesek. Ez nem csak a macskás csoportokban van így. Két perces hírnév...
2021. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%

Jól írta előttem valaki, auert hogy jó pèldát mutassanak.

Sokan vagyunk, akik macskát mentenek. Ez egyfajta "hírdetès", hogy más is lássa ,költözès miatt nem passzoljuk le az állatot, vagy új párkapcsolat miatt.

2021. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem a hírnèvről van szó. Csak így próbálnak változtatni az emberek hozzáállásán, hogy felnyissák m1snak is a szemét.

Már a sokadik eset után, mit lehetne csinálni ? Hány olyan sztorit ismerünk,ahol a cica kutya le van passzol a mert gazdi nem erőlteti meg magát. És inkább tovább adja. Akkor minek vállalta el,minek vette magához annak idején?

2021. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Oké, ezt megérteném, de én nem gyűjtök magam köré retardált embereket. Ha használnám a facebookot, akkor nyilván rokonok és barátok lennének fent ismerősnek, akik vannak annyira intelligensek hogy tudják, az állattartás felelősség.


Ezért ha kiírom, hogy ha költözök viszem az állataimat is, akkor nyilván kapnék párszáz virtuális vállveregetést, hogy mekkora f.sza gyerek vagyok, mert ők is így tennének.


Aki meg nem érett meg a felelős állattartásra, azt nem egy huszadrangú senki kiírása fogja meggyőzni arról, hogy nem helyesen cselekszik, pont leszarja.


Ezért van az, hogy a sok figyelemhiányos, unatkozó lájkvadász kiírja a magáét, a többi birka meg isteníti. Aki meg leszarta az állatait, az ezután is le fogja.

2021. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Többet látsz bele. Abszolút a Nem a hírnèv és vállveregetès miatt
2021. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!