Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan és mivel fürdessem a...

Hogyan és mivel fürdessem a macskám?

Figyelt kérdés
Le szoktam vinni sétálni, viszont egy picit nem figyeltem rá és elkezdett a sz@rban forgolódni. Szeretném lefürdetni, de hogyan? A kádból kiugrik. És mivel? Nincs itthon macskasampon. A kisgyerekeknek készült sampon most megteszi, vagy csak inkább vízzel mossam le?

2021. febr. 24. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Babasampon jó. De ha le tudod takarítani egy enyhén nedves ruhával, az is jó. Legalább a nagyját. A többit majd megoldja ő maga
2021. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A sampon van vagy 2000ft,+ iszonyat nehéz megfürdetni,megszárítani utána.Én ráuntam és felhívtam egy kutyakozmetikust.2000ft-ért megfürdette profin,szárítás kifésülte a cicut.És még megkérdezte hogy levágja e a karmait,azt nem kértem.Bele se kezdj inkább hívj fel pár kozmetikust.
2021. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Cucahámot teszek rá, így megy a lavórba, amiben annyi víz van, hogy a hasáig érjen.

Egyik kezemmel cicót tartom, másikkal gyorsan babasamponnal fürdetem.

Óbégat közben, de nem karmol.

Utána jól megtörlöm. Hajszárítót nem bírja, ezért marad még 1-2 órát a fűtött fürdőszobában.

2021. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szoktad vinni sétálni, tehát nem egyszeri dolog, akkor érdemes beszerezni cicasampont otthonra, párszáz forintos tétel.

Most belefér a babasampon, de ne ebből csináljatok rendszert, mert nem jó a bőrének.

2021. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kesztyűt mindenképp vegyél fel.

Nekem egyszer a teljesen békés cicám úgy belém harapott és karmolt hogy 1-2hét volt mire összefort... Hasonló okokból kellett megfurdetni :D

Amúgy kis ruhát is adhatsz rá ha leviszed sétáltatni hogy ne a szőre legyen olyan. Persze ha megtűri. De tényleg érdemes beszerezni egy cica sampont.

Ha most otthon nincs más és senkit nem tudsz megkérni hogy vegyen neked vagy hogy te elszaladj venni akkor egyszeri használattól nem lesz semmi baja. Annyi hogy alaposan oblitsd ki a szorebol

2021. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!