Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egészséges ütemben nő a macskám?

Egészséges ütemben nő a macskám?

Figyelt kérdés

7 hónapos, brit rövidszőrű kandúr. 3,5 kiló, de olyan vékonynak néz ki a fajtához képest. Az elmúlt 1 hónapban semmit se nőtt. Még mindig nincs meg az a fajtára jellegzetes ,,toka".

Ő az első ilyen fajta macskám, így csak a neten található képeket tudom venni viszonyítási alapnak.

[link]



2021. febr. 25. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A cicák hetek alatt is sokat nőnek, nekünk sima házi nőstény cicánk van, de kicsivel egy éves kora után is nőtt még. Teljesen egészséges. Ivartalanítás után meg szedett fel 1-2 plusz kg-ot is :D

Egyébként nagyon szép cica és semmi bántó jelleggel kérdezem, de ő biztos hogy brit rövidszőrű? Vagy nem fajtiszta?

2021. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék 1-eshez, a képen egy házi cirmos jellegű macska van, nem brit..
2021. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat kerdezo, ezert nem kell szaporitotol vasarolni, kisse atvagtak szerintem.

Ez a macska nem brit,hanem valami keverek, igy ne vard, hogy ugy nezzen ki, mint a fajtastandard, mert nem fog.

2021. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű cirmos házicica, de véletlenül sem brit. És az enyémhez képest még nagy is a súlya, ő 7 hónaposan 2,5 kg volt. 😊
2021. febr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindenki megnyugtatására: tenyésztőtől van, fajtatiszta.
2021. febr. 26. 08:29
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Mi nyugodtak vagyunk, semmiféle fajtajelleget nem hordoz a macskád, és már nem is fog, mert keverék (maximum). Nem tokája nincs, hanem a fejszerkezete mutatja, hogy nem fajtatiszta.
2021. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kennelbol van kerdezo? :)

Ha a torzskonyves macskad igy nez ki, nyugodtan fel is jelentheted a tenyesztot, mert valami komoly hiba csuszott a gepezetbe :)

2021. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja van egy brit rövid szőrű kislányunk, most 5 hónapos, úgyhogy nagyon kezdő vagyok, de még én is látom, hogy valami nem stimmel.
2021. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor jól átbasztak. Nem értek a fajtához, eddig csak házimacskáim voltak. Megmutatta a tenyésztő a szülőket, azoknak jellegzetes brit kinézetük volt, a kölyöknek meg kerek feje, rövid orra, sárga szeme, hát elhittem, hogy az. Láttam még egy másik macskáját is, mikor az enyémért mentem, az is szép volt.

Elmondhatom, hogy egy kisebb vagyont költöttem egy házimacskára. Legalább ezek szerint egészséges, ennyi örömöm van.

2021. febr. 26. 20:10
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Talán ha másik szögből vagy szemből fényképeznéd!
2021. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!