Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tüntessem el az idegen...

Hogyan tüntessem el az idegen macska szagát?

Figyelt kérdés

Lomtalanításnál találtam egy teljesen jó állapotú macskafekvőhelyet. Egy kis dobozka, amin van egy lyuk ahol be tud menni. Valami selymes anyaggal van borítva kívül-belül.


Viszont a macskám érzi rajta az idegen macskának a szagát és nem nagyon akar belemenni. Néha belemegy, de csak szaglászni. Egyszer le is feküdt benne, de hamar ki is jött belőle.


A kérdésem az, hogy mivel tudnám számára barátságosabbá tenni?

Illetve mivel tudnám kiszedni az idegen macska szagát? Mert gondolom amiatt nem nagyon használja. Vagy csak új neki, majd idővel megszereti?


2021. febr. 28. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hypoval esetleg. Vagy talán ha befújod macskamentaval azt szokták szeretni.
2021. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A saját macskád játékait pakold oda, és hagyj neki időt, hogy megszokja, a saját illata is jelen legyen.


De mindenekelőtt én nagyon alaposan átnézném, mert miért dobták ki, ha jó állapotú... nem e poloskás, vagy valami...

2021. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én óvatos lennék az ilyenekkel, akár egy FeLV-es macskáé is lehetett, nem kockáztatnék.
2021. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!