Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csomó a cicámon?

Csomó a cicámon?

Figyelt kérdés
Májusban lesz egy éves a kiscicám. Kb. Fél éve vettük észre, hogy a bal oldalán van egy dudor. Kis idő múlva kifakadt neki, de újra és újra előjön, kifakad. Mi lehet ez?
2021. márc. 1. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
az nem a zacsija?
2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Allatorvosra nem gondoltatok a fel ev alatt? Nem egy hulyeseg am.

Egyebkent ha kifakad, valoszinuleg talyog, de normalis ellatast erdemelne szegeny cica. Az baromira tud fajni, es el is tud fertozodni.

2021. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt en se ertem. Fel ev alatt hogy nem jutottatok el az orvoshoz? Meg azt mondom jolvan az elso hónapba nem jon ki ra a penz de a maradek 5ben..
2021. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom valakinek mond e valamit a koronavírus és az, hogy hogyan érintette a munkahelyeket. Sajnálom hogy nincs 40.000 Forintom állatorvosra. Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot. Ha ez nem megy, inkább ne válaszoljatok rá. Köszi.
2021. márc. 1. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

A tanacs az, hogy vidd el allatorvoshoz. Amugy mibol gondolod, hogy pont 40 ezer lesz?

Gondolom oltva es ivartalanitva sincs, viszont akkor legalabb remelem, hogy benti.

2021. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oltva, és ivartalanítva is van és igen, benti. Akár hányszor kifakad neki, mindig le van kezelve fertőtlenítővel, betadinnal, és be van neki kötve. Másrészt, onnan veszem, hogy annyi, hogy utána lett kérdezve 🤣 Nem azzal van a baj, hogy azt mondjátok vigyem el állatorvoshoz, hanem az, ahogyan mondjátok.
2021. márc. 2. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne haragudj, de aki fel ev alatt nem kepes elvinni (ha most lesz 1 eves a macska, akkor egy kolykot!!!) allatorvoshoz, az vessen magara. En elhiszem, hogy covid meg minden, de ha mar felelosseget vallaltal egyszer, akkor illik valahogy megoldani. Raadasul ez egy visszatero problema, latod, hogy nem eleg egy kis otthoni fertotlenitgetes.
2021. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Fél év alatt összegyűjthettél volna az orvosra, ha havi párezer forintot félreteszel már meg is van. De ha tanács kell, akkor szerintem kérd a macskamentők segítségét, ők elviszik dokihoz és keresnek neki olyan gazdát, aki össze tud fél év alatt kaparni "negyvenezer forintot". Nem is értem hogy jött ki ez az összeg.
2021. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk az eleg erdekes, hogy azt se tudod mi a baja a macskadnak, de azert az allatorvost mar megkerdezted, es pontosan megmondta, hogy mennyibe kerulne a kezeles. Tudod ki hiszi el :D


Kerdezo, az ivartalanitas nostenyeknel egy nagy hasi mutet altatassal, az se kerul 40 ezerbe. Egy talyog kitisztitasa, kezelese (ha az!) kizart dolog, hogy ennyi lenne.

Azt is ketlem, hogy a macskad oltva es ivartalanitva lenne, mert akkor az elmult fel evben kellett,hogy jarjon allatorvosnal, hiszen az ivartalanitast fel eves kortol javasoljak.

Kamuzol itt ossze-vissza, de meg neked all feljebb. Inkabb szedd ossze magad, es menjetek el orvoshoz, mert ez a minimum, amit megtehetnel a macskadert. Ha nem megy, nem kell allatot tartani, lehet neki uj gazdat keresni nyugodtan.

2021. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!