Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be van dagadva a macskám...

Be van dagadva a macskám mancsa, vigyem állat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az egyik hátsó lábán az egyik kis párna és közepén a nagy pirosabb és nagyobb mint a többi.(illetve fehér repedések is láthatók rajta, olyan mintha ki lenne száradva) Ezt ma vettem észre, járás közben nem sántít, nem látszik hogy fájna neki, de ha hozzá akarok érni elhúzza(ez nem tudom hogy fájdalom miatt vagy csak nem szereti). A kérdés főleg az lenne hogy várjak e hátha jobban lesz vagy holnap vigyem le az állat orvoshoz?

2021. márc. 4. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kijárós cica?

Arra gondoltam,hogy a hó miatt esetleg sózták az utat, járdát és lehet az okozta.

Kisebb sérülés is okozhatja,meg kéne vizsgálni alaposan.

Én általában betadine-t használok ,ha valami van rajta.

2021. márc. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Vidd el szerintem,biztos ami biztos,azzal nem veszítesz semmit ha megteszed,azzal viszont lehet igen,ha nem teszed meg.
2021. márc. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, benti cica, és sérülést nem is nagyon látok rajta.
2021. márc. 4. 07:20
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Hínd fel a dokitokat és kérdezd meg mit ajánl. Ha nem egy pénzéhes köcsög akkor nem rángat be a rendelőbe egy macskával a semmiért.
2021. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
az állat orvos egyben vn de m1 :,D
2021. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még szép!
2021. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!