Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hamarosan örökbefogadok egy...

Hamarosan örökbefogadok egy cicát a menhelyről.Miket szerezzek be?

Figyelt kérdés

Etető és vizes tál,kaja,bolha és kullancsíró,macskaalom.


Milyen fajtát vegyek?Mi az amit meg szerezzek be?


Kinti benti cica lesz.A terasz meg lesz csinálva úgy hogy nem tud onnan tudni kimenni.

6 hónapos kandúr.A felszerelések nagyobb részét a szüleim fogják megvenni,de én is beszállok a költségekbe.



2021. márc. 4. 22:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Első cicám lesz.
2021. márc. 4. 22:05
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kényelmes fekhelyet, még ha nem is vásárolsz, csinálhatsz is, panaszkodni nem fog! :)
2021. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Alomtálca, kaparófa, játékok, hordozó még mindenféleképpen fontosak lennének.

Alomból mindenkinek más válik be, én a csomósodókat szeretem.

2021. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kaparófa:)
2021. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobozok.:) Bújni is fog beléjük és karomkoptatásra is szeretik használni. Nálunk még a kókuszrost lábtörlő is macskatulajdonná vált. Macskafű, rágcsáláshoz. Macskamenta párna.
2021. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy lézert is, imádják :)
2021. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Mindenképp szerezz neki olyan alvóhelyet/bújót, ahol elvonulhat. Nem a legolcsóbb mulatság, de a legjobb az olyan macskabútor, ami aránylag magas, több szintes, van benne kuckó, ahova behúzódhat, hogy biztonságban érezze magát, meg kaparófa rész is van rajta. Ez egy egyszeri nagyobb kiadás, de imádni fogja. Szeretnek magasabbról nézelődni, és mivel még kamasz cica, sokat fog rajta mászkálni, játszani vele. A miénk már 5 éves múlt, de még mindig néha rájön az ötperc és föl-le rohan a macskabútoron :)

A többit írták a többiek is, hordozót ne felejtsétek, mert már a menhelyről is abban tudjátok normálisan hazavinni, aztán állatorvoshoz vinni.

Alomból majd kitapasztaljátok, hogy melyik tetszik. Én a macskán nem spórolok, de vicces módon nekem a spar sajátmárkás alomja jött be a legjobban. Másnak meg más.

A kajáján ne spóroljatok, főleg amíg még növésben kiemelten fontos, hogy minőségit kapjon, hogy aztán egészséges nagy cica legyen majd belőle. :)

2021. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Royal Canin macskatáp elég jó minőségű?
2021. márc. 4. 22:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Sparos alom a legjobb.

És úgy gondolom hogy a többségbek ez vált be, mert itt a gyk-n is mindig ezt olvasom, és a városunkban található 4 Spar és 1 Interspar mindegyikében úgy kell vadásznom folyamatosan, mert mindig hiánytermék. Bejárhatom a várost mire valamelyikben végre találok.

Ez a legolcsóbb alom ami létezik, és mégis a legjobb.

2021. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
A royal caninnak inkább a hypeja nagy, de annyira nem jó minőségű, csak drága. Én Happy cat szárazeledelt szoktam venni, nedvesből meg Cosma Nature-rel etetek, mert az bevált és elég jól megeszik, de lehet van ennél olcsóbb jó is. Biztos lesz, aki tud majd itt ajánlani valamit. Sokszor netről megéri nagyobb kiszereléseket rendelni, tök jó áron jön ki a sima boltihoz képest.
2021. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!