Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne megtalálni hogy...

Hogy lehetne megtalálni hogy ki tette ki?

Figyelt kérdés

volt egy 3 éves cicám, múlt héten kellett elaltatni, ugyanis leállta a mája és sárgasága volt. a doki azt mondta hogy valamilyen méregtől lehet... hazamentünk és sokkos állapotban elkezdtem keresni hogy nincs e valahol valami az udvarunkon, és találtam darálthúst, amiben kis zöld tabletták, vagy nemtudom mik voltak... (a kutya is megehette volna, szerencsére ő nem jutott el odáig) valaki direkt akarta megmérgezni az állatokat. hogy lehetne kideríteni hogy ki tette ezt?

már a szomszédok is több feljelentést tettek, mert ők is találtak mérget az udvarukon.(az egyiknek meghalt a kutyája)


2010. aug. 18. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy nem tudjátok kideríteni, max akkor ha véletlen rajta nemkapjátok az illettőt. Amugy máshogy semmi esély rá.
2010. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Tedd el bizonyítékként a maradék darálthúst. Csomagold külön, biztonságosan, beszéld meg az otthoniakkal, hogy mérgező, írd rá és tárold a mélyhütőben. Egyidejűleg tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen állatkínuásért.
2010. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem olyan ember a közelben akit zavar a kutyaugatás, de ha látja hogy nem jött neki össze mégegyszer próbálkozik szóval szerintem kamera mehet
2010. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

ettől aljasabb, mocskosabb dolog kevés létezik.

én kezét lábát törném ha megtudnám kivolt, szigorúan sötétben, tanúk nélkül, úgy, hogy ne ismerjen rám!


sajnálom a cicád :(

2010. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm :((

lehet hogy még ma elmegyek valamilyen boltba és veszek térfigyelőt.

már nem is merem kiengedni a kutyát az udvarra, a másik macska is bent van, ő sem mehet ki... egyenlőre már 3-an tettek feljelentést, de semmi

2010. aug. 18. 12:59
 6/17 anonim válasza:
100%
Közeli hentesnél érdeklődj,hogy ki vásárolt az utóbbi időben darálthúst, Vagy a gyógyszertárban hogy ki vásárolt mérgeket.
2010. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem semmi. Ja az a legjobb, ha figyeled.

Biztos valami bolond lehet.

Normális ember ilyet nem csinál.

2010. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kezdj el nyomozni!

a rendőrség sz*r az egészre, különben már rég megtalálták volna a tettest!

2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes lenne körbeszaladni, hogy hol és ki vehette a mérget. A környékünkön is megmérgeztek egy kutyát. Undorító az az ember aki erre képes. Engem is zavart a szomszéd kutyája, átmentem és szóltam...ennyi...el lehet ezt normálisan is intézni .
2010. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

12:52

Egytértek, szerintem is kamera a legjobb, hisz ha kertben van magánterületedet kamerázod emberi jogokat nem sért. Esetleg picit lógjon bele a kapu is, hogy lásd az arcát amikor bedobja. Szerintem olyan készülék kell ami sötétben is jól látható képet vesz. De ha csak műkamerát veszel (elég igazinak néznek ki) és kiírod jó nagy betűkkel KAMERÁVAL ÖRZÖTT MAGÁNTERÜLET vagy hasonlót akkor nem mer többbet mérget osztani, legalábbis hozzátok. Ha műkamerát teszel ki nehogy elmond még a legjobb szomszédnak sem azt, hogy nem igazi, bárki elszólhatja magát.

2010. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!