Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen néven kell gyorsétterme...

Milyen néven kell gyorséttermekben kérni az ingyenes állatmenüt?

Figyelt kérdés
Neten láttam, hogy kis edényben vagy tölcsérben szoktak kiadni tejszínhabot a velünk utazó állatoknak. Hogy hívják pl. a MC Donalds drive in-jaiban? Máshol is elérhető? Utazunk majd a cicával, biztos jól esne neki egy kis meglepi míg mi eszünk! :)
2021. márc. 6. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmibszuksege tejszinhabra a macskanak vagy kutyanak. Amugy sose hallottam ilyesmirol. Az oke, hogy adnak friss, hideg vizet, de telicukrozott tejszinhabot... Bullshit.
2021. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy ingyenes? Pláne a gyors étteremnek nem a jótékonykodás a célja...

Másrészt megmondod, hogy "Szia, szeretnék kérni tejszínhabot/vizet/akármit", de ugyanúgy kifizettetik veled. So ha pl. tejszínhabot kérsz akkor a Super Mcfreez árát simán felszámolják.

2021. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nincs ilyen, ha akarsz neki onnan valamit maximum natúr vanília fagyit érdemes kérni azt is nyáron de fizetni kell érte
2021. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A cica nem laktózérzékeny, nem beteg és nem is tömni akarom vele, hanem évente 1-2 alkalommal, ha olyan útra megyünk hogy véletlenül megállunk gyorsétteremnél meglepném vele. De pl. magyar videót nem láttam csak külföldit, lehet itt nincs is!
2021. márc. 6. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora faxságot se hallottam még... De nyilván menni kell és csinálni, hogy instára lehessen posztolni a gyökérséget...
2021. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg emellett még hülye is vagy, ha csak most esett le, hogy ami külföldön van az nem biztos, hogy Magyarországon is.
2021. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se tesz jót a cukros tejszínhab a macskának.


Ha jót akarsz neki, akkor süss-főzz neki, fűszerek nélkül, tartalmas kaját, vagy vegyél neki valami húskészítményt.

2021. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hogy laktózérzékeny-e a cica vagy sem, hanem azzal, hogy cukrozott ételt nem adunk állatnak.
2021. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!