Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a fiú vagy a...

Szerintetek a fiú vagy a lánycicák a bújósabbak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a macskának nem a nemük határozza meg a jellemét, de érdekel a ti tapasztalataitok:)

Köszi a válaszokat!


2021. márc. 6. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Fiú
2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is ezt hallottam ismerőseimtől. Miért lehet ez szerintetek, hogy a fiúk bújósabbak?
2021. márc. 6. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont hogy fordítva van. Lány cicánk van és sokkal bújosabb. Nővéremnek fiú cicája van, s nem olyan bújos, mint a miénk :)
2021. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább természetüktől múlik, mint a nemüktől.

Nekem két lány cicám volt, 12 és 14 évig éltek.

Abból az egyik mindig vadabb volt, távolságtartóbb, ez miatt nem is bújt. A másik meg anno a busz elé is kijött értem, meg nagyon szeretett bújni, ölembe lenni stb... szóval ez természetükön múlik.

2021. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és nővéreméknek is fiú cicája van. Az enyém nagyon bújós, a telefont kiüti a kezemből mert nem bírja elviselni ha nem vele foglalkozom. Nővéreméké viszont nagyon veszett teremtés. Vagy kétszer megsimogatja az ember és ennyi, megunja és odakap figyelmeztetésként, hogy neki ennyi elég volt.
2021. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a lány a bújósabb.

Mindkettőt találtam, de nem egyszerre, nem testvérek.

Az első inkább játékos, mint bújós. A második folyton ölben van, amint leülök egy percre, már az ölemben van, dagaszt, dorombol.

Egyébként én is úgy tudtam, hogy a fiú a kezesebb, de nálam a fiúval veszekedni kell egy fésülés miatt is, a kislány maximum csipog, ha nem tetszik neki, de amúgy hagy bármit, a karomvágást is minden tiltakozás nélkül.

2021. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem függ a nemétől szerintem.. de nálunk a fiú nagyon bújós
2021. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta én is tudok hozzátenni egy választ: kölyök kandúrom állandóan jön az ölembe, és ahogy észrevettem ott szundít a legjobbat😊
2021. máj. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!