Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két cicának minden edényből...

Két cicának minden edényből saját kell?

Figyelt kérdés

2 száraz kajás, 2 nedves lakás, 2 vizes?

És ez lehet dupla edény, vagy jobb szeretik, ha külön van?


2021. márc. 7. 07:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekünk egybe voltak nem volt saját tálkájuk . Mondjuk volt is morgás a cicák felől szerintem vegyél mindketőnek külön tálkákat.
2021. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is legyen külön edényük. Az én cicám jobban szereti a két külön tálkát, mint a kétrészeset, a kétrészesnél sokszor belekerül az étel a vízbe, és azt nem szívesen issza meg.
2021. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Külön tálkájuk van nedvesre, mert egyszerre kapnak reggelit/vacsorát, szárazból egy, mert az egész nap előttük van. Vizesből is egyet akartam, de az egyik kisasszony mint kiderült, nem hajlandó a földről inni (no comment), ezért neki van külön az ablakpárkányon is egy vizes tál.
2021. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön tál van nedvesből, a száraz egy nagyobb edényben van - az közös - vizes is csak egy van, úgyis előbb isznak a locsolókannából vagy a virágok tányérjából, mint abból. Pedig szép kis porcelántál. Hja, macskák.
2021. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Külön vennék, és még csak nem is etetném őket egymás mellett, hogy ne löködjék egymást vagy egyenek bele a másikéba. Vizesből talán elég 1 nagy.
2021. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb szòkőkút szerintem jobb ötlet, de kajás tálból én kettőt-kettőt vennék.
2021. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!