Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Holnap viszem orvoshoz a macskám, de addig is ötleteket szeretnék hallani, hogy hátha nincs komoly baja! Na most ő alapból is félénk macska, viszont a testvéréve sojat játszanak! Na most ma ez valahogy nem megy neki, laposkúszásban közlekedik lassú óvatos mozgással, illetve elbújik. Reagál ha hozzászólok, illetve ha simogatom is dörgölőzik, de amint lehet elvonul és egyedül akar lenni.. Mi lehet vele?
2021. márc. 7. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszik rendesen és használja az almot? Ha simogatod, jelzi, hogy fáj neki valahol? A cicák mindig elbújnak, ha nem érzik jól magukat, remélem, hogy nincs komoly baja! Majd írj, hogy mit mondott az orvos, jobbulást a cicónak!
2021. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: A kajából fogyott nekik, de hogy ő evett e vagy a másik, azt nem tudom, igazából nem olyan rég vettem észre hogy furán viselkedik ezért nem figyeltem hogy eszik e. Az almon még egyikőjüket sem láttam ma. Simogatásra szokásos módon emeli magát és dörgölőzik, nem úgy látom hogy próbálna jelezni. Holnap mindenképp eljuttatom orvoshoz! Sajnos holnap is csak délután tudom vinni, mert délelőtt dolgozom, de megpróbálom bátyámmal megbeszélni hogy ő ráér e délelőtt.. Mindenképp megírom ha megtudtam valamit
2021. márc. 7. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megsérült játék közben. Leírás alapján nem tudok másra tippelni, írtad, hogy sokat játszottak és utána lett ilyen.


Azért figyeld, hogy eszik/iszik -e rendesen. Ha meg nem akkor próbáld itatni és etetni addig is.

2021. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát néha elég durván játszanak, sokszor nekicsapódnak falnak szekrénynek.. Most kicsit mintha felélénkült volna, már nem kúszik.. Enni azóta még nem evett egyik se.
2021. márc. 7. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy felélénkült kicsit, lehetséges tényleg, hogy megütötte magát.
2021. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem csak ennyi a baja! Most egy ideje bent van a fürdőben, lehet aludni ment.
2021. márc. 7. 15:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelentem épp most volt enni! :)
2021. márc. 7. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kúszik és eszik is akkor bízzunk benne, hogy teljesen jól van :)


Ha gond lenne, holnap még mindig ott a doki.

2021. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!