Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim bolhásak lettek....

A macskáim bolhásak lettek. Mind kinti cicák, bejöhetnek napközben de este kivisszük őket, megrendelném nekik az Advantage Spot on-t viszont akkor védve lesznek?

Figyelt kérdés
Mármint ezt azért kérdezem, mert kinti macskák és valószínűleg kintről szedték össze

#macska #bolha #advantage spot on
2021. márc. 11. 11:37
 1/2 kicsibarany ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem ilyen egyszerű, az megelőzésre van, őket pedig már kezelni kell. És az egész házat is, több hetes vagy hónapos küzdelem.
2021. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megelőzésre? Mikor utána olvastam más is azzal kezelte a macskáit amikor bolhásak lettek, azt ajánlották a legjobban egymásnak hogy az tényleg bevált stb és nyilván a megelőzés érdekében havonta(?) újra kezelték. Nem tudom, én csak erre vagyok kíváncsi ha esetleg van valakinek kinti cicája..bolha nyakörvet nem szeretnénk nekik mert balesetveszélyes lehet.

És igen a házat vagyis inkább csak a szobámat már tapasztalom saját magam is :) és rajta vagyunk.

2021. márc. 11. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!