Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elszökött a cicám......

Tegnap elszökött a cicám... Van még esély hogy hazajön?

Figyelt kérdés

Tegnap 6 óra óta nincs itthon... Tudom, ez még nem sok idő, de még soha nem volt ennyi ideig távol... Biztos vagyok benne hogy hazajön, de nagyon féltem hogy vmi baja esett...

Tavaly november óta van nálam,

kb 6-7 hónapos kislány. Április elején mennek ivartalanításra a másik lány cicával... Ma még át megyek a szomszédhoz, hátha véletlen becsukták valahova, vagy egyszerűen csk pihenget... Az úton nincs elütve! De nagyon féltem mert máskor ha hívtuk azonnal jött, nagyon barátságos és szívós macsek.


2021. márc. 12. 08:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah, és azt nem tettem hozzá, hogy amúgy az utcára nem tud kimenni, mert macskabiztos kerítés van, jobboldalt a szomszédnak magas kerítése van, csk a baloldali szomszédhoz mehetett át. Úgyhogy egyenlőre nála fogok próbálkozni...
2021. márc. 12. 08:12
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél ki Facebookra egy posztot, hogy keresed. Ha szép macsek, az is lehet, hogy valaki befogadta és megtartotta. Nem tudhatod.
2021. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
6-7 hónapos simán lehet már ivaros. Sok észre vall kiengedni, amikor épp párzási idôszak van kóboréknál.
2021. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Visszajön. Kb. két hónap múlva tegyél ki egy dobozt, bele puha rongyokkal. Oda fognak érkezni a kiscicák.
2021. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

"hátha véletlen becsukták valahova"

ennek van a legkisebb esélye

2021. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És a szomszédnál is macskabiztos a kerítés? Ha oda átment, máshova is átmehetett, nem?
2021. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
4: Így van. Haza fog menni a cica, de már nem egyedül.:)
2021. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a szomszédot.

De a macskák sajnos ilyenek. Időnként elkóborolnak. Ha arrafelé nem macskabiztos a kerítés, ezt könnyen megtehette.

Drukkolok nektek.

2021. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A macskát becsukni a házba, olyan mintha téged csuknálak be... Hidd el sokkal jobb nekik ha kint vannak, sztem a Házimacskák nem lakásba valók,hanem az udvarra.. Megneznem hogy mit csinálnál ha nem mehetnel sehova, néha dobalnék neked játékegereket, stb... Parzas időszak van, azt tudom... De csk áprilisra kaptunk időpontot:( A szomszédnal is macskabiztos kerítés van, úgyhogy ha nála nincs, akkor fogalmam sincs merre mehetett... Órám van, úgyhogy csk 11 körül tudok atmenni... Köszönöm a válaszokat:) remélem meglesz!!
2021. márc. 12. 09:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Már most 6db cicád van,cirmi szeret kiscicát csinálni.
2021. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!