Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tehetném magam túl...

Hogyan tehetném magam túl rajta? D':

Figyelt kérdés

már 3 napja meghalt a macskám, de még mindíg bőgök egyfolytában. nem bírok kimenni az utcára, mert félek hogy elsírom magam séta közben. nagyon szerettem, vele aludtam, ő bújt oda hozzám mikor szomorú voltam, mindíg velem volt 19 évig :'((

lehet hogy csak én reagálom túl, de nagyon nem bírok semmit kezdeni, mert folyton azt várom hogy odabújjon hozzám és én megölelhessem, de már nem lehet :'((

mikor fog csökkeni a fájdalom hogy ne mindíg rá gondoljak?

tudom hogy a többivel kéne foglalkoznom, de egyszerűen nem megy. a másik macskám most hogy sírok folyton odajön és odabújik, de ez csak mégjobban felzaklat. mit tehetnék, hogy tudjak vele is foglalkozni?


2010. aug. 18. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez természetes, ha szeretted. Én is így voltam. Mindig azt vártam, hogy odajöjjön, nyávogjon, felébresszen, elkunyerálja a kajámat, ne hagyjon tanulni. Sokáig más macskákat nem tudtam megsimogatni. Nem akartam másikat, elzavartam minden cicát, ha odajött hozzám. Kb. fél év telt el, mire egy pár hetes picit magamhoz öleltem, de a sajátomat láttam benne. Idő kell. Teljesen elmúlni sosem fog az érzés, de enyhülni idővel fog.
2010. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ismerem ezt az érzést,nagyon nehéz elfogadni hogy meghalt,az én kedvenc macskámat elütötték,nagyon sirtam.

Gondolj arra hogy a másik macskád is szeret téged,könnyebb lessz

2010. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!