Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy dolgozzam fel, hogy nem...

Hogy dolgozzam fel, hogy nem jöhet velem a macskám költözésnél?

Figyelt kérdés
Hamarosan össze fogok költözni a barátommal, de ő céges lakásban lakik, ahova nem lehet állatot vinni. Imádom a macskámat, én gondoskodtam róla kismacska kora óta, anyáék nem nagyon szeretik a macskákat, szerintem nem is gondoznák, még úgy sem, ha valamennyit fizetek érte. Kétségbe vagyok teljesen esve, hátra is kell hagynom, és még azt sem tudom, kire bízzam. Tudnátok tanácsokat adni, teljesen ki vagyok emiatt, rengeteget sírok, hogy mi lesz vele, ha én elmegyek...

2021. márc. 14. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnék a macskám nélkül elköltözni (élni). Egyszer felelősséget vállaltam érte, így amíg csak bírok, gondoskodok róla. Olyan lakásba nem megyek ahová ő nem jöhet.
2021. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
83%

1.én is így vagyok!

nem éri meg azt az áldozatot hogy lemondjak a cicámról!

2021. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Megértelek titeket, de nekem nem ilyen egyszerűen működik. Én sem hagynám őt itt, ha tehetném, de el kell kezdenem dolgozni és építgetni a saját jövőmet, de mégis ez életem legnehezebb döntése...
2021. márc. 14. 20:28
 4/25 anonim válasza:
41%

3.ha ezt így tudtad akkor minek van eleve cicád?

szegény cica...

2021. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ennyire előre. Be akartam fogadni, hogy ne az utcán legyen.
2021. márc. 14. 20:33
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
4 nekünk az egyik cicánk 16 évig élt. Te tudod hol leszel 10 év múlva. Vagy az utóbbi 10 évben minden úgy történt ahogy előre elgondoltad?
2021. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg keresni egy albérletet ahova lehet állatot vinni és ott összeköltözni a barátoddal?
2021. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
7%

6.igen tudom!

úgy tervezek előre.

2021. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Ha a barátod majd nem tud aludni a síró babátoktól, azt hol hagyod?
2021. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Konkrétan általános iskolás voltam mikor befogadtam őt! Honnan tudtam volna ennyire részletesen? Ott kellett volna hagynom mert tudom, hogy egyszer a jövőben úgy is el kell válnunk? Így is mérhetetlen bűntudatom van, esetleg ha van olyan, aki átélte, amit én meg a cicám, szívesen meghallgatnám...
2021. márc. 14. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!