Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Udvarba, kertbe bejárkáló...

Udvarba, kertbe bejárkáló macskák ellen van valami módszer?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket. Nem akarom bántani őket, csúzli vagy hasonló. Csak ne itt végezzék a kis és nagy dolgaikat.

2021. márc. 17. 08:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Kutya. Vagy amikor látod őket a kertben dobj feléjük valamit. (Ne megdobd őket, elég, ha megijednek.)
2021. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Kutya

Mást nem tudok.

Vagy valami állat riasztó

2021. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%
Pár kérdéssel lejjebb a megoldás: hugyozd körbe a kertet
2021. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
15%
3. Az alá a kérdés alá is odairták, hogy az nem jó, mivel akkor csak felül jelöli a macska...
2021. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Ide oda csepegtess citromlevet időnként. A cicák nem szeretik a citrom szagát, megjegyzik és nem mennek oda.
2021. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%

Vannak olyan kifele döntött tetejű kerítésrendszerek ami bár nem szép és drága is, de visszatartja a macskát.

Nem minden kutya kergeti el a macskát. A dobálással meg semmire nem mész, mert ezek visszajönnek ugyanúgy. Itt az utcában van jópár macskás nő, mindig tele van az udvarom szarva, hogy kapnák be a macskákra miért nem vonatkozik semmi törvény, bezzeg én mint kutyatartó szarrá vagyok szabályozva.

2021. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
örülnél neki. a cica nem bánt
2021. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
41%

Egy ehhez hasonló kérdésnél már lepontozták a válaszomat, de azért ide is beírom. Ha a macska udvaron van tartva (tehát nincs 4 fal közé zárva), akkor te azt nem tudod se bezárni egy udvarra, se kizárni egy udvarról.

Nyilván nem fizikai lehetetlenség, biztos lehet berlini falhoz hasonlatos kerítésrendszert telepíteni, de még úgy se vennék rá mérget, hogy nem fognak utat találni a portára.

Ha egy idegen macska a te udvaradon akar lenni, akkor az ott lesz. És nem fogja különösebben zavarni a kutya se, meg a szétcsepegtetett citromlé se. Tapasztalat.

2021. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk ugyanez van kérdező. Csak itt a kislányom kinti jatékait is széthugyozzák.

Azon is gondolkodtam teszek ki egy nagy adag fagyállós tejet aztán utána nem lesz ami bejöjjön.

2021. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%

Ez jó kérdés!Én is ezen agyalok sokszor mert qvára irritál hogy az én kertemben szrnak ezek a gusztustalan fostalicskák🤢🤢

Nagyon zavaró mikor kimégy a saját kertedbe és macska szarba kell hogy lépkedj.Tavaly felakartam szedni de még nem volt megszáradva és elképesztő bűz lett🤮🤮Nem értem miért nem a gazdája kertjében fosik ez a szemtelen dög banda.Majd drót lesz a kerítés tetején és hátha akkor végre leszállnak a mi kertünkről.Imádom az ilyen felelősség teljes állattartókat akik még ivartalanítást se végeztetnek el rajtuk és annyian vannak mint az oroszok és szennyezik más kertjét.Nem az én dolgom más állata után a ganét takarítani,ennyi.Főleg ha lesz gyerekem és esetleg érintkezik a macska fossal akkor nem fogom szó nélkül hagyni.

2021. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!