Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkapart kullancs?

Elkapart kullancs?

Figyelt kérdés
Egy eves kanduromnak a nyakan eszrevettem egy kb ket-harom centis dudort, olyan mintha kikapart volna egy kullancsot. A dudor kemeny(mintha be lenne tokosodva), bordos szinu es szerintem a kis fekete benne lenne a kullancs feje. Havonta kap fortline spot ont. Orvoshoz csak jovoheten tudnam elvinni. Elmulik magatol, vagy probaljam megoldani elobb az allatorvost? A viselkedesen nem veszek eszre valtozast, ha ez szamit. Vagy tudok valamit en tenni?

2021. márc. 18. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon félős vagyok ilyen téren, szóval én tuti elvinném, de szerintem te magadtól ne piszkáld inkább.
2021. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp nézzen rá a doki!
2021. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképpen vidd el!!! Nekem a kutyusomon ugyan ezzel a bajjal egy hét múlva jelentkezett a babézia!! Időben kapjátok el, de csak akkor vidd ha tünet van, mert azthiszem ilyen gyógyszert életében 3x kaphat. Akár az is ha fáradt. Nekem rendesen evett ivott, csak feltűnően sokat aludt.
2021. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!