Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fedett alomtálca oldalát...

A fedett alomtálca oldalát kaparják a macskák. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Maine Coonom, aki a kezdetektől az alomtálca oldalát kaparja, ha végzett a dolgával.

Mostmár a másik kettő is ezt csinálja, azzal a különbséggel, hogy ők elkaparják a végterméket és utána állnak neki dobolni.


Valahogy le lehet őket erről szoktatni? Ha leveszem a tetőt, akkor a falat kaparja. Alom van elég a tálcában, 2db 10kg-s csomag benne van. A méret is jó, ennél nagyobb alomtálca nem kapható (70*50).



2021. márc. 23. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
És mi ezzel a probléma?
2021. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Üdv a macskák világában. :D
2021. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es, az hogy hajnali 3-kor csinálják egymás után és felkeltik a 9hónapos fiamat, meg engem is.
2021. márc. 23. 09:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A miénk a padlón és a falon is "elkaparja" :D max mindig kipattansz az ágyból és odarohansz leszidni, de túl sok mindent nem tehetsz.
2021. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A mienk is ezt csinálja 9 éve. Most van egy kis házimacska, az meg úgy elássa, hogy nem is látod.

Egyébként a gyerekek hamar megszokják a zajt. Ismerős családnál a 4. gyerek mellett beszélgettünk, mikor láttam hogy ott alszik, hirtelen kussban maradtam. Az apjuk mondta, hogy a kicsit aztán nem érdekli, a másik 3 mindig üvölt mellette.

2021. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez az a dolog, amirol nem igazan lehet leszoktatni oket. Nekem is kaparja az alomtalca oldalat, elotte, amig nem volt fedett, a falat kaparta, szoval inkabb ez, mint a fal.

Nem lehetne atrakni az almot mashova?

2021. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Úgy tűnik akkor ez így marad :/


4-es, a miénk is ugyanez. Próbáltam a leszidást is, de nálunk se vált be. Max, ha hallják, hogy jövök, akkor elrohannak.

6-os, a lakás legtávolabbi pontján van, de így is hallani a mi hálónkban és a gyerekszobában is.

2021. márc. 23. 09:35
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy etetitek? Mi reggel és este elosztva (kb 7 és 21 óra) a napi adagot, általában emberi időben csinálják, nem hajnalban. Nagyon ritka ha valamelyik éjszaka vagy hajnalban zörög.
2021. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-kor és 19-kor kapnak enni. De próbáltam már őket máskor etetni. Evés után is wcznek.


Hajnalban a legkisebbre rájön a dolog, aztán a másik kettő is ihletett kap ettől.

2021. márc. 23. 09:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, macskák, kakánál pláne lételemük a kaparászás...Kénytelen leszel megszokni (ami egyébként tényleg bekövetkezik előbb-utóbb, főleg a babáknál).

Ez még lightos zaj amúgy ahhoz képest, amilyen bulikat tudnak csapni sokan az éjszaka közepén, mert akkor unatkoznak. Na az már tényleg elviselhetetlen és még a szomszédokat is zavarhatja.

2021. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!