Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sántít a macskám úgy másfél...

Sántít a macskám úgy másfél hete, nem igazán javul. Valami komolyabb lehet?

Figyelt kérdés
Nem érzem azt, hogy javulna, az állatorvos szerint időt kell neki adni, és jobb lesz, ha nem akkor el kell vinni röntgenre. Ez tervben is van, csak sajnos ötven kilométer ide a legközelebbi olyan állatorvos, aki röntgenezik is, és nagyon nem bírja a macska az utazást. Lehetséges, hogy javulni fog? Vagy ha javulna magától, akkor már javult volna? Vagy mindenképp vigyem röntgenre?

2021. márc. 23. 23:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Játékosságából, aktivitásából nem veszített (nem letört), csak látszik, hogy fájdalmat okoz neki néhány tevékenység, emiatt pl. kevesebbet mozog.
2021. márc. 23. 23:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a cica?
2021. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sunisshining válasza:
19%
Hát az én cicámmal már volt hasonló, eldagadt láb, bicegett, fájt ha ráált. Eddig mindig megúsztuk röntgen és állatorvos nélkül. Szerintem jóllesz a cicád, csak aludjon sokat, ők akkor gyógyulnak. De ha te jobbnak éreznéd, ha látná egy állatorvos a röntgent, akkor lehet jobb ha elviszed😊😊
2021. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy éves épp a napokban a ceca.
2021. márc. 23. 23:52
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
szerinted azért sántít, mert jól érzi magát? te szoktál csak úgy poénból sántítani? vidd el szerencsétlent mihamarabb uh-ra. és meg fogják tudni mondani, hogy mi a baja.
2021. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a kérdés az volt, hogy normális-e másfél hetes felépülési idő, mivel az állatorvos azt mondta, hogy igen, de én azért aggódom. legalább remekül megy a szövegértés
2021. márc. 24. 00:25
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha aggódsz, vidd el máshoz, mert nem minden "cicász :D" profi abban, amit csinál. Itt meg nem gyakori, hogy állatorvosok válaszoljanak, max tapasztalt gazdik (jelen.) Lehet nem volt kedve a dokinak foglalkozni veletek. Nézesd meg, hogy megnyugodj, azért sántít az az állat, mert fájt neki. Ha segíteni akarsz rajta, tedd mihamarabb, mi látatlanba nem tudjuk.
2021. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kapott bármi gyógyszert, gyulladáscsökkentőt, kezelést?

Meg kéne nézetni röntgennel is, mert szerintem is csak lepattintott a mostani doki. Legalább valami fájdalomcsillapítót adhatott volna, mert szegény cica hiába játékos, ha közben meg sajog a lába. Magától nem fog helyre jönni.

2021. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Ja,de hiába mondod neki, csak lepontoz (#5#7vagyok)

Nem is értem az ilyen ember mit vár? Nyilván, hogy azt mondjuk neki,hogy ne vigye sehova, mert meggyógyul magától🤦 úgy a legkényelmesebb, csak a lelkiismerete várja a megerősítést....

2021. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
még mindig nem érted, hogy voltunk állatorvosnál, aki azt mondta, rendben van a dolog, adott anzibiotikumot és fájdalomcsillapítót, és azt mondta hogy várjunk, rendbejön, csak aggódom? vagy szimplán csak kötekedni akarsz?
2021. márc. 24. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!