Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jött haza a kijárós...

Nem jött haza a kijárós macskánk. Soha nem volt tovább távol 3 óránál, és immár majdnem egy napja hiányzik. Van remény? Nektek mennyi volt a legtöbb idő, amit távol töltött a benti/kijáró macska?

Figyelt kérdés

Félénk, ivartalanított. 3 éves, kicsi kölyökkora óta velünk van, még nem csinált ilyet sosem. Kertvárosban élünk, a környező utak biztonságosak, az egyetlen forgalmas mellett szerencsére nem láttuk elütve.

Nagyon aggódunk. :(


2021. márc. 24. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Próbáld meg átnézni a környező zugokat/menedéknek használható helyeket nekünk több napig hiányzott a macska de a ház mellett volt elterülve végig legyengülve mert addig jutott.


sok szerencsét

2021. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb idő? Örökre. Mármint szüleimnek egyik kijárós macskája örökre eltűnt nyom nélkül, sehol nem volt elütve, se semmi. Meg volt amelyik hazament, de már csak altatni lehetett, olyan állapotban.


Próbáljátok otthon tartani, bármikor elüthetik, elkaphatja egy kutya, valaki bezárhatja (szándékosan vagy véletlenül) valahova, bárki hazaviheti, bármilyen betegséget összeszedhet, stb.

2021. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Csak gyerekkoromban voltak kijárós macskáink, amíg nem tudtam a szüleimre hatni. Egyik sem élt 3 évnél tovább, mindegyik meghalt az utcán. Ma már eszem ágában sem lenne szabadon kóborolni hagyni őket. Azon kívül, hogy felelőtlenség, még törvényt is sértesz vele.
2021. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Mi újság? Hazament?
2021. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, lepontozhatsz minket, tökmindegy, de ettől nem fog jobban életben maradni a macskád. Nem nekünk lesz rossz, ha soha nem megy haza.... neked kellene, hogy fontos legyen. :/
2021. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit! :(
2021. márc. 25. 09:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem jött haza. :( Hívtuk éjjel a környéken, és kiplakátoltuk az utcákat is.
2021. márc. 25. 09:52
 8/14 A kérdező kommentje:
Immár 5. napja hiányzik... :(
2021. márc. 28. 18:28
 9/14 anonim válasza:
100%

Még van remény💕

Nekem 3 hónap után tért haza csont vékonyan...

Remélem neked is előkerül...de ha előkerül azonnal állatorvos!

Én is elvittem,átvizsgálta a doktorúr,hogy nem e történt e vele ez idő alaffvmi!

Kitartast

2021. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Faluban lakunk, utolsó utca, forgalom kb nincs, az út is göröngyös. 11 évig naponta tucatszor ment át az úton. Egyszer jött egy száguldó idióta, aki a tanyavilágba repesztett. Elütötte. Ennyi. Nem kell nagy forgalom, rosszkor volt rossz helyen. Sajnos ez ilyen, ha kijár. Illetve, ha elütik, nem biztos, hogy az út szélén marad, egyszer előttem ütöttek el egy macskát egy lakótelepen. Csak azt láttam, hogy rohan az út fele, kirohant az előttem levő kocsi elé, majd láttam, hogy újra megjelenik és rohan arra, amerről jött. Megörültem, hogy megrémült és visszafordult, de jó 50 méterre elesett párat rúgott. Utas voltam, kiugrottam odaszaladtam, mert a következő kereszteződésben volt a rendelő, ahova a saját macskánkat is vittük már, de mire odaértem halott volt. Azért felszedtem és elszaladtam vele, de mondta az orvos, hogy ez ennyi, elviszi a lába, az adrenalin egy darabig, de vége. :/
2021. márc. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!