Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskádnak milyen módszerrel...

Macskádnak milyen módszerrel adsz be tablettát?

Figyelt kérdés
Ami neked bevált módszer!

2021. márc. 24. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinyitom a szajat es “ lenyomom”a torkan, ahogy az allatorvos is.

Semmi mas nem valt be, kajabol kiszedi, ha osszetorom es ugy rakom bele a kajaba, akkor nem eszi meg, stb.

2021. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Őszintén megmondom hogy elég brutális módon..

Viszont így 1000% hogy lenyeli.

Amilyen mélyen tudom olyan mélyen 1 hirtelen mozdulattal. 1 újjal lenyomom neki.

Még soha nem hányta vissza és így már kiköpni sem tudja.!

Ez csak az ő egészségéért van. Kajával meg vagy megeszi vagy nem..

Szóval inkább így mint sehogy.

2021. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! És mekkora darab mehet egyszerre, ami nem okoz gondot?
2021. márc. 24. 13:36
 4/14 A kérdező kommentje:
12mm átmérőjű a tabletta, és 5mm átlagos vastagságú.
2021. márc. 24. 13:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahajtom a fejét, és "beledobom" a tablettát a torkába. Ha megfelelő helyre (kb. a torok közepére) ejtem a tablettát, akkor simán lenyeli. A világon semmilyen trükkre, torkon letuszkolásra nincs szükségem, mióta felfedeztem, hogy pontosan hova kell tenni a tablettát.


De ez inkább kisebb tablettákkal működik. Nagyobbat félbetörve esetleg.


A vehemensebb, macerásabb macskámnál is tökéletesen bevált.

2021. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát, az enyém csattogtatja az állkapcsát és a nyelvét....
2021. márc. 24. 13:45
 7/14 anonim válasza:
47%
Ha van olyan étel, amit nagyon szeret, abba belenyomva, esetleg kisebb darabokra törve. Nekem kutyáknál bejön...
2021. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Beledugom egy darab szalonnába. Volt már hogy kiesett belőle, de a macska megszagolta, szalonnaszaga volt, hát megette azt is. Ez egy ilyen lökött macska, nem problémázik ilyeneken.
2021. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Egyik játékos lefogja a cilát és oldalt megnyomja az állkapcsánál valahol (nem én szoktam lenni) míg player #2 elegáns mozdulattal beledobja a szájába a szert, majd szájbecsukás és toroksimogatás kezdődik, utána pedig a kiesett, nyálas gyógyszer megkeresése és utána repeat.
2021. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Májkrémbe belekeverem porított formában, mivel erős íze van, nem tűnik fel neki, hogy benne van. Amúgy nem kap májkrémet vagy bármi emberi kaját ami tele van sóval vagy fűszerekkel, prémium tápot eszik, de gyógyszer bevételéhez csak ez vált be :( Nekem mindig visszaköpte a tabit, ha a szája hátuljába egyáltalán sikerült beerőszakolnom valahogy, ha esetleg neked elfogadja és lenyeli, az lenne a legjobb.
2021. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!