Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy írjak ki egy posztot...

Hogy írjak ki egy posztot cica keresés miatt cicás csoportba anélkül, hogy vita legyen a poszt alatt?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék kirakni egy posztot egy ingyen kiscica csoportba csak ott sokszor látom, hogy eléggé indulatosak szoktak lenni az ottani emberkék és sokszor dühítő emojit is ezerrel nyomják pedig sokszor nincs értelme a vitának ott. Én nem szeretnék vitát, mert amúgy is érzékeny vagyok ilyenekre de mindenképp szeretnék ide posztolni, mert cicát keresnék és ott általában látok ilyen posztokat, hogy "sziasztok cicát keresek ebben a városban ilyen színűt" amik okék szoktak lenni általában de van, hogy ilyenbe is belekötnek. Hogy írjak ki hogy mondjuk Egerben keresnék cicát bentre és fehéret vitakeltés nélkül? Lehet háttért állítani amit szoktak szerintetek cuki lenne háttérrel a poszt?

2021. márc. 26. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

kiírod és nem foglalkozol vele

vagy nem használsz szr facebookot

2021. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Felmész kiscica.hura, cicaörökbefogadás.hura, rászűrsz a megyére, és átböngészed a hirdetéseket.

Ha nem találsz megfelelő cicát, akkor két-három naponta ismétled a műveletet (ilyenkor már elég csak a frisseket nézni), míg meg nem lesz a leendő családtag.


Ne azt várd, hogy elrikkantod magad, és majd a gazdik hordják eléd a cicákat - te legyél a tevékeny fél. Hasznosabb.

2021. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kiraktam már :D..
2021. márc. 26. 00:39
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
hát akkor nem volt olyan nehéz döntés
2021. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja csak
2021. márc. 26. 00:57
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Le kell szarni mit okoskodnak.

Én talált macskákat teszek fel, de mindig rám tukmálnák őket. "vidd be" "vidd haza" "gyaa teged valasztott nincs kiut"

A sok agyhalottnak felesleges magyarázkodni.

2021. márc. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Tenyleg mindenbe belekotnek?

En csak akkor szoktam latni ilyet, tok jogosan, amikor valaki fajtatiszta macskat keresne ingyen, vagy nagyon olcson.

2021. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7.hátja volt hogy tok átlagos posztba is belekötött valaki
2021. márc. 26. 10:47
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Valaki kifejezetten hófehéret keresett egy macskás oldalon. Na, amit az kapott.....Elég, ha egy valaki kezd kötözködni, elindul a roham....
2021. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.Na pont hófehér cicát keresek én lehet pont azén posztomat láttad? tegnap tettem ki de még nem kaptam rá sok választ :D..azért fehéret amúgy mert régóta fehér cicusról álmodozok és kiskoromban a szombészdban is fehér cica volt aki állandóan áttjött hozzám.:)

sokszor meg amúgy bejönnek oda trollok akik hülyéskednek dühítő emojikat tesznek mindenre azt kiörjöngi magát hogy szaporító csoportba nem akarok lenni pedig ő jelentkezett be első sorban azt tiltották :D...

2021. márc. 26. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!