Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska rendszeresen az...

A macska rendszeresen az ágyunkba vizel, éjszaka nem hagy aludni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párom és a lánya panelbe mindenkép macskát akartak. Én nem, mert több mint 20 év át "boldogítottak" mikor még a szüleimnél laktam. Mondtam ne, panelbe ne és főleg ne nőstényt. Sajnos nem volt türelme, így nőstény lett.

Kb. mióta megvan rendszeresen (2-3 hetente) az ágyunkba vizel. Volt már műtve, ivartalanítva lett - ciszták voltak a méhén. De azóta is csinálja. Ha ki van zárva nyávog, kapar... őszintén szólva az őrületbe kerget.


Mit lehet tenni? A macskariasztó spray segíthet távol tartani az ágytól? Bár a nyávogást nem oldja meg. Nevelni már nincs türelmem, 20 éven át eleget voltam Dr. Dolittle. Pihen szeretnék, nem megőrülni egy 2 kg macska miatt. A szüleimnél épp eleget tűrtem és szenvedtem. Félek a kapcsolatunk megy rá.



#macska éjszaka nyávog #ágyba vizel
2021. márc. 26. 05:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Na igen....ha olyan a macska természete, rohadt irritáló egy kis ge...i állat tud lenni...ezt le kell nyelned sajnos.
2021. márc. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Kizárni a hálószobából. Ajtó becsuk. Ha nyávog, hadd nyávogjon, elôbb utóbb elunja és abbahagyja, megtanulja, hogY oda nem járhat be.

Amúgy jó lenne utánajárni, miért nem az almot használja. Rendesen van takarítva? Nincs közel a macska ételéhez, vizéhez? Nincs zajos helyen, pl. mosógép közelében? Esetleg ki lehet tenni még egy alomtálcát, van macska, amelyik nem pisil ugyanoda, ahova kakil.

2021. márc. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
96%
Az ajtó nyitva van este? Ki tud menni pisilni, vagy hol van az alom?
2021. márc. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Érzi, hogy utálod. Bosszú..

Amúgy ha a párod lánya IS akarta, miért nem az ő szobájában van éjjel?

És csak félve kérdezem meg..ki takarítja a pisis ágyat? Az, aki(k) a macskát akarták?

2021. márc. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Van egy mondás: úgy kivágom, mint macskát szarni. Na pont ezt tenném. Mondom ezt macskabarátként.
2021. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%
Itt nem.a macska a hibás. Ő csak egy állat. Kerek perec mond meg a párodnak, hogy ajándékozza el, mert alergiás vagy rá. Értem ez alatt, hogy mentálisan az őrületbe kerget.
2021. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Miert mehet be a haloszobaba? En bezarnam az alomtalcaval egyutt ejszakara a legtavolabb eson helyre a haloszobatol, pont nem erdekelne, hogy nyavog, majd megunja.

A macskak sem olyan buta allatok, siman ki lehet oket tiltani egyes helyekrol, pl. a halobol. Nalunk kutya van, de eszebe nem jut feljonni az emeletre, vagy beugrani az ágyba, mert tudja hogy megtanitanam repülni. Szeretem, imadom, de vannak szabalyok.

2021. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Ajtót bezárod, eltelik 3-4 éjszaka és megtanulja, hogy nem alszik bent.

Te vagy a felnőtt, nehogymár ne tudj nevelni egy állatot...

2021. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te meg vizelj az ö ágyába.
2021. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Mikor nem látja a gyengeelméjű asszony, jó nagyot rúgjál bele. Én mindig ezt csinálom.
2021. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!