Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtót lehet adni havonta...

Féreghajtót lehet adni havonta cicáknak?

Figyelt kérdés

Kéthetente kapnak nyers csirke vagy marhamájat és hetente nyers darált pulykacombot.

Úgy tudom, ha nyerset (is) eszik a cica, akkor havonta kell féreghajtózni, különben 3-4 havonta. Ellenben most azt olvastam, hogy ezek a féregtelenítő tabletták mérgek, nem szabad sokszor adni, csak ha nagyon muszáj.

Aniprantel Cat nevűt használunk. Esetleg váltsam le? Melyiket lehet havonta adni? Egyáltalán szükséges havonta adni, vagy ez is tévhit?

Amúgy benti cicák, de sétáltatva vannak pórázon.

Köszönöm!



2021. márc. 27. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is ezt a féreghajtót kapja. Szerintem nem kell havonta adni, de a legbiztosabb, ha megkérdezel egy állatorvost. A nyers szárnyashústól úgy tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy férgesek legyenek.
2021. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!