Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két kérdést is kiírtam már a...

Két kérdést is kiírtam már a beteg, tüdőgyulladással, hasmenéssel küzdő cicámról. Új fejlemények vannak.? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Visszavittem tegnap a cicát, sajnos nem jó hírekkel tértünk haza. Olyan súlyos vírusos betegsége van, amiben a szervezete saját magát kezdte el emészteni és ez a folyamat nagyon nehezen fordítható vissza. A doktornő szerint nagyon kevés esélye van túlélni, de úgy döntöttünk, megpróbaljuk. Szerintetek jó döntés volt?

2021. márc. 30. 09:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#10 Minden nap járunk szegénnyel a dokihoz, minimális javulás látható, tapasztalható, kezd visszajönni az étvágya, valamivel aktívabb. A doktornő szerint kezd elmúlni minimálisan a sárgasága, azonban tegnap is csak annyi biztatót mondott, hogy most már jobban reménykedhetünk, mert a gyógyulás első jele, ha eszik a cica. A mai napon is visszük őt, akkor majd többet tudok írni. Az a baj, hogy a doktornő hétfőn azt mondta, hogy ha hét végéig nem várható olyan nagy mértékű javulás, akkor felesleges folytatni a kezelését és akkor el kell altatni. 😢 Szóval továbbra is csak reménykedni tudunk. 🙏🏻
2021. márc. 31. 13:41
 12/26 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg még olvassa ezt a bejegyzést, és valamennyire ért az ilyen dolgokhoz, szeretnék megkérdezni még valamit. A doktornő szerint tilos kiengedni a friss levegőre őt akár 5 percre is, azonban nem fejtette ki, miért. Gondolom, a legyengült immunrendszere miatt, hogy nehogy elkapjon más betegséget is, de 5 perc a friss levegőn, miközben pár fűszálat elrágcsál, akkora gondot okozna nála?! Nem engedném elmenni, végig mellette lennék. Csak annyira sajnálom őt, mert amint nyílik az ajtó, jönne ki, állandóan az ablakban gubbaszt, szomorúan néz kifelé..
2021. márc. 31. 16:08
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy az ő állapotába ne kozkáztass semmit. Nem sok esély van rá szerintem, hogy baja legyen de amíg van rá esély ne kockáztass. Próbáld valahogy felvidítani akár macskagyökeres pülst venni neki és azzal picit elfoglalja magát
2021. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha füvet eszik, akkor hányatni akarja magát.

Mellesleg vírusra antibiotikum??

A tesztet mindenféleképpen el kellett volna végeznie. Vagy úgy van vele, hogy boncolásnál egyszerűbb lesz?!

Nincs másik állat orvos a közelben?

2021. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14.

Van, de annak nem jó híre megy a környéken, azért nem ott próbálkoztam.

Közben tegnap is voltunk a dokinál, és sajnos azt mondja, hogy nem javul az állapota. Ma még megyünk, de utána 4 napig zárva lesz minden a húsvét miatt, szóval nem tudom, mi lesz szegény cicával. 😢 A doktornő azt mondta, hogy állít neki össze itthonra túlélő csomagot, de úgy látja hogy keddre még inkább romlani fog az állapota.

2021. ápr. 1. 08:36
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hűsvétkor is lehetne ügyelet az állatorvosnál. Szomorú. :'(
2021. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked és a cicának, kedves kérdező!


14 vagyok

2021. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük! Majd jelentkezem pár nap múlva, ha van bármiféle változás.
2021. ápr. 1. 09:11
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi újság a cicussal, Kérdező? Jobban van?
2021. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
#19 Igen, szerencsére sokkal jobban van 🙏🏻🥰
2021. ápr. 7. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!