Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak egészséges cicán lehet...

Csak egészséges cicán lehet elvégezni az ivartalanítást?

Figyelt kérdés

Pár nap múlvára van időpontom ivartalanításra, kandúr cica. Napi néhányszor tüsszög, de nem köhög, nem gyulladt vagy csípás a szeme, étvágya és kedve is olyan, mint mindig.

Nem tudom macskanáthás-e, tudtommal akkor a fentebbi tünetek közül több is fenn áll. Lehet, hogy csak allergiás?

Ha nem rosszabbodik az állapota, akkor ráérek ivartalanításkor ezt is jelezni? Ha náthás lenne, akkor is ivartalanítaná, vagy előbb a náthás kezelné? (Bár szerintem nem náthás)



2021. ápr. 3. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg cicát nem operálnak. De ez a pár prüszkölés - ha más tünet nincs - azért messze nem macskanátha. Az egy nagyon súlyos, vírus okozta betegség, te is látnád a macskán, hogy baj van.
2021. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tüsszög időnként, de azért nem megállás nélkül. Most legutóbb egy kevés váladék is jött tüsszögéskor.

Még annyi kérdésem lenne, hogy ivartalanítással egyidőben oltani is lehet? A kombináltat és leukózis ellenit szeretném, de amikor a telefonban időpontot foglaltam ivartalanításra, akkor ezt még nem jeleztem a dokinak. Meg fogja csinálni ezt is, vagy majd másik időpontot fog adni?

2021. ápr. 3. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másik időpont lesz valószínűleg, nem jó túlterhelni az állat szervezetét.
2021. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valóban beteg akkor nem fogják operálni, de valószínű, hogy csak allergiája van.
2021. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
22%
Szerintem az lesz a legjobb ha csináltatsz rajta egy COVID tesztet.
2021. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16%
Be kell oltani asztra zenekarral elotte :)
2021. ápr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!