Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki nem tdja mi lehet a...

Karcsi zoli kérdése:

Valaki nem tdja mi lehet a macskával?

Figyelt kérdés
Kb egy hete egy macska jött ide a teraszunk alá! Nem tudom de szerintem beteg lehet! Vittünk neki ételt, vízet, nem kell neki! Fura nyögés hangokat ad ki magából anélkül, hogy kinyitná a száját! Tegnap befeküdt a bejárati ajtó elé és akárhogy zavartuk onnan, nem akart elmenni, még seprüvel is lögdöstük akkor sem! A mai napon pedíg, bevolt zárva az ajtó és beakarta törni annyira beakart jönni! Komolyan mintha egy ember akart volna betörni, csapkodta a testével az ajtót, a kilincsre felugrott. Mi van vele? Neten már nézegettem hátha van valami szervezet amit ha felhívok, érte jönnének de nincs
2021. ápr. 4. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Még az is elképzelhető, hogy veszett. Bár nem tudom, hogy élne-e egy hétig... Mindenesetre én nem nyúlnék hozzá.

Ha van pénzed rá, hívj ki egy állatorvost, ő támpontokat tud adni a helyszínen is. Utána meg majd meglátod.

2021. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mindig ott van a cica? Nem lehet, hogy hazajár enni? Ha egy hete nem enne, nem inna, már nem élne. Lehet vemhes cica, aki valamiért kinézte a teraszotokat, hogy oda szüljön.
2021. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt az sem kizárt, hogy valahol ott vannak már a kiscicák is, őket akarta beköltöztetni a házba, azért ugrált az ajtóra.
2021. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Majd írd meg,kérdező,légyszi,hogyha rájöttetek valamire;hogyha kiderült valami. Meg én is amúgy konzultálnék állatorvossal.
2021. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem azért mert ez fiú macska!

Úgy kell elképzelni mintha egy másik dimenzióba lenne. A szemei nyitva vannak, és mintha nem észlelne semmit. Mikor befekütt az ajtó elé hangosan kiabáltam sicc menj innen, dübörögtem de se kép se hang. Egyszer csak magától elment onnan. És hát leírtam, hogy ma meg micsinált!

2021. ápr. 4. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Öcsém, szakembert kéne felkeresni, fogod az adást? Mert látszólag egyedül nem tudod megoldani a problémát.
2021. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
szerintem vak lehet
2021. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt valaki nem tudja, hogy ki lehet-e ezt a kérdést törölni és hogy?
2021. ápr. 4. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha a szemeit nézed kancsít?

Milyen a mozgása?

Honnan tudod hogy hím macska? Ahhoz minimum meg kellett fognod hogy ezt tudd.


Ki kell hívnod az állatorvost.

2021. ápr. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress állatvédő szervezetet, hátha segítene valamelyik.

Esetleg rakd fel facebookos macskás csoportokba.. Mondjuk arra készülj fel hogy a legtöbb csak azt böfögi oda hogy vidd be a házba, vidd el dokihoz.

2021. ápr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!